Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha első találkozás...

Lányok, ha első találkozás alkalmával meghívna titeket a férfi vacsorára, hogy állnátok az ötlethez?

Figyelt kérdés

Igazából ő lenne az első hölgy, akivel találkoznék internetről. Nem randevú, csupán egy találkozás lenne, és nem is jövünk be egymásnak, már a legelején tisztáztunk mindent. Az egyik érdeklődési körünk, ami miatt megejtenénk a talit, amolyan baráti találkozó. Nem azért csinálom, hogy felvágjak előtte, vagy hogy a végén megfektessem, hanem mert nálam ez teljesen alap, hogy egy hölgyet nem szakadt, csöves göncben meghívok egy kólára egy zacskó szotyival, hanem ingben, elegánsan invitálnék egy kulturált vacsorára, ez hozzám sokkal közelebb áll.


1. Lányok, ti hogy fogadnátok az ötletet? Belemennétek?

2. Manapság mennyire elterjedt a férfiaknál, hogy egy idegent vacsorára hívjanak meg rögtön első találkozón?

3. Szóval szerintetek illő vacsorára hívnom a hölgyet?


2014. júl. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem udvarias dolog lenne, és én elfogadnám. Manapság nem nagyon szokás.
2014. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább felvetném, hogy menjünk cukrászdába, kávézóba és utána menjünk el sétálni

én úgy kényelmesebben érezném magam, valahogy zavarna ha egy tulajdonképpen idegen meghív vacsorára

de amúgy jó ötlet, a többség biztos belemenne

2014. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos...húha gondolkodnom kell, hogy nehogy provokálásnak vegyék egyesek.

Szerintem ez egy gesztus a részedről illik elfogadni.

Mondjuk kicsit kínosan érezném magam, szóval utána fizetnék valami mást

2014. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarban lennék, de ennek a tapasztalataim az oka biztos, ugyanis ha valaki így körbenyalva udvariaskodott meg hölgyemezett, az általában tuti be akart jutni a bugyimba.

Ami önmagában nem gond, csak hát egyrészt jobban szeretem a spontán egymásra találást, mint a "műsorozást", másrészt jelen esetben csak baráti viszonyról lenne szó.

2014. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csaja válogatja. Kérdezd meg tőle. Nem szégyen. Inkább, mint, hogy esetleg kellemetlen helyzetbe hozzad.
2014. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam elég alap, hogy étterembe hívnak akár már az első randin. Szeretek enni, engem le lehet nyűgözni egy jó étteremmel, és mivel fontos számomra a gasztronómia, szeretem azt látni, hogy a másik fél is magabiztosan viselkedik egy étteremben, ismeri a borokat, a különleges ételeket, és nem egy sarki hamburgereshez akar elvinni azzal a szöveggel, hogy "a legjobb hely a városban".
2014. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak akkor jönne be, ha mint férfi hívna meg mint nőt. Barátként vagy munkakapcsolatként zavarna, hogy ennyit költ rám, és nem fogadnám el.
2014. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!