Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek horkol a párjuk, és...

Akiknek horkol a párjuk, és emiatt külön szobában alszanak, nem volt ebből sértődés annak idején, mikor a másik tudtára adtátok, hogy külön szobában fogtok ezentúl aludni? Hogy reagált a másik? Elfogadta azonnal? Meglepődött? Egyéb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Annyira nem durva a horkolás és nincs is mindig, hogy ezért külön szobába menjünk.

Ha a párod annyira durván horkol, akkor inkább orvost, segítséget kéne keresni, mert valami gond lehet.

2016. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Tesóm meg sógornőm alszanak külön emiatt.

Sóginő addig csesztette tesómat, hogy nem tud tőle aludni, meg keltegette, hogy horkolsz, horkolsz, hogy nem volt sértődés, öcsi vígan vonult külön.


Èn is horkolok sajnos, a férjem is.

Ha külön akarna emaitt aludni nekem kicsit rosszul esne, de persze elfogadnám. Így kórusban nyomjuk ;)

2016. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát mi külön szobában alszunk, mert a párom horkol. Engem már az is idegesít ha csak kicsit horkol. Voltunk vele orvosnál, de semmit nem találtak. Annyit mondtak, hogy lehet túl fáradt vagy száraz a levegő. A fáradtságra tippelünk. Amúgy sértődés nem volt, hogy leköltözött a kis hálószobába, mert ő is jobban alszik, mert nem ébresztem mindig fel. Sokkal kipihentebbek vagyunk így.
2016. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én elfogadnám egyből. Sajnos teljesen meg tudnám érteni, én egyszerűen ki nem állhatom a horkolást (meg a csámcsogást, nyelést ...).
2016. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

A fogcsikorgatás rosszabb. ;) /pici off volt/

Az én párom úgy horkol,mint egy medve... Régebben csesztettem miatts,felébresztgettem,szólítgattam,stb.

Aztán egyszer úgy hozta az élet,hogy a munkája miatt vidékre kellett mennie és ott voltak egy hétig...

Indulás előtt még mondtam is neki,hogy milyen nyugodt hetem lesz....

Hát nem ám...

Már első este minden bajom volt... Hiányzott a horkolása,nem tudtam elaludni a horkolása nélkül.

Vissza a kérdéshez,az én párom nem haragudna meg érte,ha elzavarnám a másik szobába.

2016. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Minden éjszaka ennyire horkol?

Az én párom is úgy horkol mint egy medve. :) De megbeszéltük, hogy záros határidőn belül elmegy kivizsgálásra, és megoldja a problémát. Egyébként én nem tudok nélküle aludni, még akkor sem, ha iszonyat hangosan horkol.

2016. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Jobb érzés, ha veled van, de az, hogy nem tudsz nélküle aludni, ugyanúgy kivizsgálásra ad okot.
2016. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

nekem rosszul esne a tudat, de nyilvan el tudnam fogadni, ha muszaj lenne. az en parom a fogait csikorgatja, es akarmilyen melyen alszom, felebredek ra, es ra is szolok, amire tobbnyire abbahagyja. remelem egyszer leszokik rola.

te keszulsz kulon szobaba?

2016. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Két hálószobánk van, a nagyobbikban kezdjük az alvást. Ha felébredek a nagy horkolásra, átmegyek a másik hálóba, ha meg nem, akkor együtt ébredünk reggel. Ez így jól működik.
2016. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen,minden éjjel. Volt orvosnál. Én azt hittem valami baja van,de nincs,hála Istennek. Csak nagyon fáradt. Egy hétből 6napot dolgozik. 12 óra fizikai munka. /Ács/
2016. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!