Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek horkol a párjuk, és...

Akiknek horkol a párjuk, és emiatt külön szobában alszanak, nem volt ebből sértődés annak idején, mikor a másik tudtára adtátok, hogy külön szobában fogtok ezentúl aludni? Hogy reagált a másik? Elfogadta azonnal? Meglepődött? Egyéb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is a barátom is horkol.

Őt nem zavarja és ha felkelt, megbök, megfordulok és ennyi. Viszont, ha őt megpróbálom leállítani.. Esélytelen, miközben megfordul már nyomja is tovább, hangosan.

Mivel nő vagyok és sokszor cikizésre lettem ítélve a suliban, hogy hihihi a xy horkol fúúúj nem szerettem a táborokat és komplexusom volt a fiúk előtt ilyen téren.

Viszont utánaolvastam részletesen, minden lehetséges orvosi könyvben (a családom apai része mind orvos, mind.) Részletesebb kivizsgálást nem kaphattam volna, kipróbáltam az összes lehetséges tippet - tapasz, labda, gyógyszer, maszk, alvás, vidék, bűbáj és még az ördögnek is felajánlottam a lelkem, csak hagyjam abba :D rengeteg helyen bebizonyítták, hogy ezen nem lehet segíteni velünk született, 3 évesen is néha horkoltam, most is. Ez van.

Nincs semmi bajom, anomáliám. Persze előfordul a fáradságtól, nátha, rosszul fekvés, nyelv szerencsétlen elhelyezkedése horkolnak az emberek, de legtöbbször aki folyton csinálja semmi baja.

Nekünk nincs lehetőségünk külön aludni, 2 évig szenvedtem a végkimerüléssel, egy nap viszont valami megtört és azóta én is mélyalvó lettem, ritkán kelek fel.

Ha lenne másik szoba szó nélkül és dalolva átmennék sokszor.

2016. febr. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Az én férjem is horkolt,nagyon.Annyira,hogy ha lenn aludt a nappaliban,én fenn a hálóban zárt ajtónál hallottam (ráadásul,volt olyan is,hogy saját magára felébredt)...elkezdtünk külön aludni,mert nem tudtam magam kialudni(pedig mormota típus vagyok),emiatt ingerültebb voltam stb...sokszor mondtam,hogy menjen el dokihoz...odáig fajult a helyzet,hogy vagy legalább min.1-(2)éve biztos külön aludtunk már és ez kihatott a kapcsolatunkra is...mondtam neki,hogy vagy elmegy dokihoz és ráveszi magát,hogy megműttesse,vagy elválok...kicsit úgy éreztem,hogy nem érdekli,hogy engem zavar,hogy nem egy más mellett alszunk,és semmibe vesz engem és a kapcsolatunk.Elment dokihoz,megműtette magát ambulánsan lézerrel,1 hétig nem tudott szinte enni sem,csak pépeset,4 Cataflam-ot szedett naponta...de most szinte egyáltalán nem horkol már.Ha meg igen egy kicsit,megbököm,elfordul és abba marad.Nyugodt éjszakák vannak azóta... :-) 37/N
2016. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne még egy szoba akkor se mennék át! Füldugóval alszom amióta ez a ...öregség ilyen zajérzékennyé tett!:)
2016. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Fogcsikorgatásra csináltassatok éjszakai harapásemelőt.


De tényleg, nem csak annak kellemetlen, aki hallja, nagyon tud tőle fájni az állkapocs.

2016. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért lettem lepontozva...A horkolás nem egészséges,pláne ha saját maga is felébred rá az ember ,ha van lehetőség a megszüntetésére,akkor érdemes élni vele és mindenkinek jó lesz.
2016. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!