Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Hogy mondjam meg neki hogy nem vagyok kíváncsi a szexuális életükre?

Figyelt kérdés
A sógorom és a barátnője hozzám költözött pár hónapra. Már tudom, hogy botor dolog volt befogadni őket. Felnőtt létükre (már amennyire felnőtt egy 23 és 22 éves ember) nem képesek úgy szexszelni, hogy ne halljam. Hiába hangosítom fel a tévét, a drága barátnője azt is túlnyögi. Néha az az érzésem, hogy már direkt csinálják. Nem szóltam még nekik érte, de már betelt a pohár. Hogy közöljem velük, hogy jó volna ha halkabbra fognák?
2016. febr. 22. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a férjednek hogy beszéljen a testvérével
2016. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec megmondanám, hogy ennyi idő után, már tényleg kényelmetlen hallgatni minden egyes együttlétük hangját. Kicsit fogják vissza magukat.
2016. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Mond meg nekik, hogy zavar, és kész. De egyébként erre lehet számítani, ha összeköltözik három ember, ahol két ember egy párt alkot.
2016. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

HA zajosak, bekopogsz, és szólsz, hogy halkabban legyenek. Lehet, hogy neked kínos, de nekik még inkább - vagy ha nem, akkor is egy idö múlva zavaró lesz a kopogás és vagy csöndesebbek lesznek,vagy elköltöznek.


(Habár én eléggé azt forszíroznám, hogy keressenek más lakhatást)

2016. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy lehet rá számítani, de szerintem mindenki képes visszafogni magát. Elég kényelmetlen hogy ezt felnőtteknek el kell magyarázni, de szólni fogok nekik mindenképp.
2016. febr. 22. 11:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"De egyébként erre lehet számítani, ha összeköltözik három ember, ahol két ember egy párt alkot."


Azért nem mindegy, hogy valami picit hallatszik, vagy a szomszéd helységben az igen hangos TV sem képes elnyomni a zajokat!

2016. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Szexeljetek ti is hangosan 😁😁😁
2016. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#6: és most ezzel mondani is akartál valamit?
2016. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
probalj te is az idegeikre menni... hatha meg el is koltoznek!
2016. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

11:07-es: "#6: és most ezzel mondani is akartál valamit?"



IGEN, akartam és ha nem tudod felfogni, akkor a hiba benned van.


Ugyanis a kérdezönek nem az a baja, hogy szexelnek az illetök és apór neszek áthallatszanak, hanem hogy olyan hangosan teszik, hogy a tv sem képes elnyomni a zajokat.


Ha te a két helyzet közt nem érzel különbséget, akkor veled van baj!

2016. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!