Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy megkívánok más nőket is, úgy hogy tökéletes szexuális életünk van a feleségemmel és szeretjük egymást? Vagy ezek csak ösztönök?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok a feleségembe,jó a szexuális életünk,mindent megkapok tőle.Ezek csak ősi ösztönök,amiket néha nehéz elnyomni?Természetesen nem tenném meg,soha egy nőt sem csaltam meg.
2015. márc. 17. 06:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Párom is össze vissza nézeget mindenféle nőket, rákérdeztem egyszer hogy mégis miért? Azt válaszolta, hogy miért te nem szoktál nézni más férfiakat? Hát mondom ha olyan persze... arra jutottunk ennél az érdekfeszítő témának a végére ( :D ) hogy szokott játszadozni ő is a fantáziájával, de azok a nők csak max arra lennének valók, ennyivel játszhat a fantáziájával ő is... Velem is előfordult...

Mindemellett 5 éve még mindig nagyon szeretjük egymást és jó a szexuális életünk.

2015. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ösztönök, és azért vagyunk emberek, mert nem az ösztöneink irányítanak.
2015. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond.
2015. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Férfiaknál ez így működik, jóval erősebbek az ilyen jellegű ösztönök, a hormonális különbségek miatt.

Csak hát aki nem így működik, annak nehéz elképzelni ezt, miért van így.

2015. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jesszus! Még nem éljük a gondolatbűn korszakát!

Nekem is volt ilyen élményem, és amint hazaértem, majd szétszedtem a férjem.

A férjemnek is volt hasonló élménye, többször is, főleg ha úgy jön össze, hogy nem tudunk együtt lenni.

2015. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is megkívánok más férfiakat főleg nyáron mikor póló nélkül màszkàlnak a kisportolt pasik. Otthon nem híresztelem mert párom nagyon féltékeny típus, de nem hiszem, hogy ez nagy bűn lenne.
2015. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi a nôk is ilyenek csak ôk nem hïresztelïk. Kihallgatnäl egy csajos beszêlgetêst meglepôdnêl :-D
2015. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Szép is lenne ha minden kapcsolatban lévő csak gondolatban kívánna meg mást.- Az igazság ennél sokkal valóságosabb és nagyon sokan félre is mennek,csak senkinek nem vallják be,még egy ilyen névtelen oldalon sem.

Persze,hogy van olyan is aki gondolatban csalja meg a másikat és a való életben soha nem tenné, - ez normális dolog,de az álszenteket ki nem állhatom. - Munkahelyemen is van pár "hűség mintaszobra" holott többen konkrétan tudjuk (láttuk),hogy megcsalja a párját.

Kérdező - semmi baj nincs az ösztöneiddel,míg kordában tudod tartani. Gondolati síkon nálam is előfordul az ilyesmi,nyaraláson sok szép lebarnult formás test...- ha beszélgetnénk vagy meg ismerném az illetőt elképzelhető,hogy nem is lenne szimpatikus.

2015. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőknél is így van.Teljesen normális,azért mert párt választasz magadnak,nem azt jelenti,hogy megszűnsz férfinek/nőnek lenni.
2015. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:

Tényleg szerelmes vagy, valóban szereted?

Vagy "csak" baromi jó vele, kényelmes?

Szerintem abszerelmes embert nem érdekli más.

2015. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!