Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszedtem a szemöldökömet, és...

Kiszedtem a szemöldökömet, és mindenki nekem ugrott. EZ most normális? >>Többi lent<<

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, már kérdeztem itt, hogy nem gáz-e ha kiszedem szerintetek, és egyből a mamám, apukám, anyukám, mindenki, hogy hogy tehettem ilyet, még olyan fiatal vagyok hogy az csak na, meg hogy a smink nem használ ( pedig nem sminkelem magam-.-) Ja, és a tesóm már ilyenkor régen szedte, de nem emlékszem, hogy nekiugrottak volna.

2016. márc. 2. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
xD mik vannak másoknál
2016. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hm?
2016. márc. 2. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Normális.
2016. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy majd visszanő:/
2016. márc. 2. 20:32
 5/15 Argloss ***** válasza:
50%

Szerintem másokat letámadni a véleményünkkel nem feltétlenül helyes dolog. Nem tartom hatékony dolognak az ilyesmit.

Mondjuk ha teljesen kiszedted a szemöldöködet és valami érdekes dolgot rajzoltál a helyére, akkor a pillanatnyi sokk miatt nem meglepő, ha kicsit erőteljesebben fejtik ki a véleményüket a szüleid. Másoknak meg nem igazán van köze hozzá, hogy hogyan nézel ki.

2016. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
42%
Emlékszem én is 12 voltam, mikor barátnőmmel épp hogy belekezdtünk szedni, mire anya bejött a szobába, és jól elpáholt, miszerint fiatal vagyok.Azóta már eltelt 2 év, de már tavaly (13 évesen) én szedtem az övét is. :D Tehát ne aggódj! A legkisebb problémád legyen ez. Ha neked jobban tetszik így, akkor ne törődj más véleményével.! EGYÉNISÉG, tudod. :) Majd belenyugszanak a 21. századi dolgokba. :)
2016. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én a húgomnak szedem a szemöldökét,pedig ő tíz éves,de sajnos középen össze van neki nőve és fekete,ezért csúfolják,így inkább szedjük neki,mint hogy ezért sírdogáljon. Mondd te is azt,hogy csúfoltak miatta,ha ezt nem értik meg,akkor rosszat akarnak neked,de csak nem olyanok....
2016. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Elég fura, hogy ez nekik ennyire nagy baj..

Mondd meg nekik, hogy te így sokkal jobban érzed magad, nem tetszett már ahogy kinézett a szemöldököd.

Nem tilhatják meg, hogy kiszedd:D

2016. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Képet ! Szemöldökről szülőkről vagy a nekiugrásról .
2016. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

"12 éves lány vagyok, már kérdeztem itt, hogy nem gáz-e ha kiszedem szerintetek"


Na ez a hatalmas gáz! Miért az idegeneket kérdezed és nem a családodat?

Ez a gyerek se az anyjához szalad, hanem ide ír először. Ez lenne a normális?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__76247..

2016. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!