Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszedtem a szemöldökömet, és...

Kiszedtem a szemöldökömet, és mindenki nekem ugrott. EZ most normális? >>Többi lent<<

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, már kérdeztem itt, hogy nem gáz-e ha kiszedem szerintetek, és egyből a mamám, apukám, anyukám, mindenki, hogy hogy tehettem ilyet, még olyan fiatal vagyok hogy az csak na, meg hogy a smink nem használ ( pedig nem sminkelem magam-.-) Ja, és a tesóm már ilyenkor régen szedte, de nem emlékszem, hogy nekiugrottak volna.

2016. márc. 2. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a kiálló nagyon oda nem illő szálakat szeded, abban nincsen semmi baj szerintem. csak ne ess túlzásba. én nem haragudnék a gyerekemre. elég gonoszak tudnak lenni a gyerekek,ilyen miatt is csúfolódnak. ha azt a pár kóbor szálat kiszedi, semmi baja nem lesz tőle. de mondom, magához a szemöldök formájához ne nyúlj, az természetesen a legszebb. legalábbis én arra esküszök . a vékonyra kiszedett szemöldök valamint a rajzolt szemöldök szerintem nem szép. de nyilván 12 évesen ilyenben nem gondolkozol..
2016. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális. Valószínűleg féltenek, hogy ezzel együtt jön majd a smink és a többi, ezért akadtak ki. Nekem sajna elég sötét és sűrű a szőröm, épp ezért 12 évesen muszáj volt anyukámnak elkezdenie kiszedni a szemöldököm, de pl. borotválásért könyörögnöm kellett, csak úgy engedte meg, hogy mondtam, hogy csúfoltak érte az iskolában. Ne vedd magadra, úgysem tudjátok visszanöveszteni. Ha megint balhéznának érte, akkor mondd meg, hogy ettől függetlenül nem fogsz elkezdeni sminkelni meg egyéb nagyobbaknak való dolgot csinálni, és hagyd visszanőni, a következő alkalommal pedig csak igazítsd ki.
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért az nem mindegy, milyenre szedted. Őszintén szólva ez a korosztály még ritkán találja el, mi áll jól neki, mi az ízléses. Budapesten látom nap mint nap a tiniket, katasztrófa, miket művelnek magukkal sminkelés címén.


30 vagyok, nálunk is nagy divat volt felsőben már szedni a szemöldököt, nincs ebben semmi 21. századi hóbortosság. Én kimaradtam belőle, csak a két szemöldököm között szedtem, de jobban is jártam, mert ahogy visszanézem a tablónkat, szörnyen néztek ki szegény osztálytársaim... :3


Azt is vedd számításba, hogy ha most nagyon nekiesel, és rendszeresen szeded, egy idő után kikopik, aztán felnőttként már nem nagyon tudod kijavítani a mostani hülyeségedet. Ha ennyire utálod a jelenlegi formát, inkább menjetek el anyukáddal egy kozmetikushoz, aki kiigazítja, megtartva a természetes vonalát, azzal sokkal jobban jársz most és hosszabb távon is. :)

2016. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és igen, azt hozzáteszem, hogy nem változtattam meg a formáját, csak már nagyon össze volt nőve, és zavart. Lehet azért, mert kamaszodok, nem tudom.
2016. márc. 3. 17:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Így azért jobban hangzik, én ilyenért biztos nem szidnám meg a gyerekemet. :) Nálunk egy fiút csúfoltak ezért az osztályban, most felnőttként már ő is szedi, és sokkal előnyösebb az arcához.
2016. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!