Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámék nem birjak a barátom...

Anyukámék nem birjak a barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én 13/L vagyok, ő 16..már jártam vele, és egy helyen lakunk, anyumék ismerik, de ma is leszidtak hogy azt mondtam hogy vele vagyok, elakarnak tőle tiltani, de én nagyon szeretem a fiut:( :( mit tehetnék hogy anyukámék megkedveljék..nem kérek hülye válaszokat..

2016. márc. 11. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Mi a problémájuk vele?

Mondjuk elég idős hozzád... lehet, hogy összeilletek, de azért problémás a helyzet.

2016. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem konkrétan vele van gondjuk, hanem azzal, hogy TE a lányuk 13 éves és barátja van, aki 16 éves.3 év körkülömbség a te korodban sok.

Amit tehetsz, hogy nem jársz vele, se senki mással, legalább még egy évig.

Vagy ha mégis akkor legalább próbálj meg nem mindig csak a szerelemre gondolni, hanem tanulj. Manapság 13 évesen pasijuk van a lányoknak?

Én is kiakadnék ha annyi idős lányom lenne mint te, és lenne egy barátja. Vagyis pasija. Mert ha haverkodna az más.

2016. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Vajon a haverjai tudják, hogy 13 éves a csaja? Ha igen, biztos kiröhögik.
2016. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudják és nem röhögik ki, a tanulmányi átlagom jo, 4,6os átlagom volt :)
2016. márc. 12. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem akarják, hogy a tojáshéjas sggű kislányukat dugják.

Ez épp elég indok, én sem örülnék, ha az épphogy kamaszodó lányomat egy tomboló hormonú srác kezelgesse.

2016. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát egy 13 éves lány és egy 16 éves fiú nem nagyon illenek össze.

A korán kívül miét nem kedvelik anyukádék?

2016. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fiú, rendes, es tiszteletbenn tartja a donteseim! :) ha nem akarok valamit nem erolteti, jartam mar vele:) um, nem tudom hogy miert. Nem szimpatikus nekik vagy nem tudom
2016. márc. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!