Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukámék elítélik a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámék elítélik a barátomat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A családom nem fogadja el a barátomat, pedig mindig udvarias, beszélget velük csak ő és a családja sokkal modernebbek és lazábbak. Mégis mit tehetnék?

3 éve megy ez így. 21 éves vagyok a barátom 23



2013. márc. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van! Elöbb- utóbb megbékélnek a helyzettel, de szeretni sose fogják. Csak elfogadják. Nekem 6 évbe telt békés körülményt előállítani. :) Remélem nállad ez gyorsabban fog menni! :)
2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az indokuk?
2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem sikerül is.


Pontos indokot nem tudok,csak az biztos,hogy a 2 család teljesen más meg a párom is.

2013. márc. 25. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, bár az elítélés erős kifejezés. Inkább arra számítottak, hogy az apósomra is úgy fogok tekinteni, mint a saját gyerekei.

Én viszont nem egy alárendelt szerepet vettem fel, hanem teljesen egyenrangúként kezeltem. Ez sosem tetszett nekik. Elfogadtak, de nem erre számítottak. :-)

2013. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!