Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszoktátok lepni a testvéret...

Megszoktátok lepni a testvéretek ti is például: gondolok olyanra :csoki virág, reggeli az ágyba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hát mi olyat szoktunk,hogyha elmegyünk valahova külön,akkor hozunk a másiknak valami kis ajándékot, vagy ha tesóm megy vásárolni ruhákat (és épp nem megyek vele valamiért) akkor hoz nekem is valamit (egyforma a méretünk) -és persze fordítva is igaz.

Míg együtt laktunk (én már párommal élek,tesóm még anyumékkal),akkor aki hamarabb volt otthon este,az megágyazott a másiknak.

Meg ha valamelyikünk beteg volt,akkor a másik csinált neki teát vagy ilyesmit.


Szóval ilyen kedves apróságok,amik jól esnek.Szeretjük egymást és mindig is jóban voltunk,sose veszekedtünk.


a húgom 20/L, én 22/L

2010. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, amiket itt felsoroltál olyanokat nem, csak kávét reggel, de már arról is leszokott, szóval teát kap maximum. A reggelikészítésen általában vitatkozunk :D (Ma te sütöd a tojást és egyebek). Viszont minden koncertjén ott vagyok és szurkolok neki :):) Jóban vagyunk :):) Meglepni inkább alkalmakkor szoktam, meg akkor ritkán, alkalom nélkül, de akkor is inkább valami kis apróbb ajándékkal, mondjuk megyek vásárolni és meglátok egy olyan ruhát, ami jó rá és biztosan tetszene neki, akkor megveszem. Ő is ugyanígy szokta.
2010. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja meg sütinél, külön szoktam neki sütni sütit, amire valami jellemzőt rajzolok :D Meg a reggeli cetlik, amiket belerakok az ágyába, hogy amikor felkel azt lássa meg először, amit ráírtam :D Ez általában vicc szokott lenni :D:D
2010. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
dehogy is.utálom a testvéremet,régen mindig bántott.Max arzént vinnék neki ágyba :D
2010. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
igen, meg ő is, pl a téli szünetben kisműtétem volt a talpamon és nem bírtam menni a lábamon, akkor is sokszor sajnált, és mindent hozott nekem amit kértem tőle :) meg sokszor bejön a szobámba és magától összepakol itt :) meg pl amikor a szüleim vitáznak velem, akkor volt már hogy szólt a szüleimnek, hogy ne bántsanak engem :) én is kb ugyanígy viszonzom neki, meg mikor a suliba karácsonyi vásár van, veszek neki sok sok autót, mert imádja őket :D amúgy tesóm 6/F és én meg 16/L vagyok
2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Öcsikém 10 éves, ő pl. néha hétvégente elkészíti és ágyba hozza nekem a reggelit, én meg hétköznaponként, ha van időm, akkor megcsinálom az ő szendvicsét is vagy bepakolok neki a táskájába:)

16/L

2010. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos mi már külön élünk, lassan 10 éve, de régen mindég megvetettem neki az ágyat, kimostam a fekete polókat(kézzel, hogy ne kopjanak) megmostam a cipőjét, meg ilyenek :)

De én sokszor verést kaptam töle :))

2010. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!