Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le az apósomat?

Hogy rázzam le az apósomat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy após elég retardáltan gondolkozik. Szerinte egy nőnek a konyhában a helye, főzzön, mosson, takarítson, neveljen gyereket, de ehhez még dolgozzak is? Mi a férjemmel jól megvagyunk. Ő szokott főzni, én mosogatok és a takarítást is megosztjuk. Gyerekeket az hozza el óviből aki előbb hazaér. Dolgozom én is és ő is. Apósomtól viszont mindig megkapom, hogy milyen feleség vagyok, hogy még a férjemnek se vagyok képes főzni (megjegyzem imád főzni a férjem), meg ő porszívózik, stb...Oké, hogy régen úgy volt, hogy az asszony meleg étellel várja az urát haza, de akkor neki nem volt munkahelye. Nem tartom fernek, hogy ugyan azt várják el egyes emberek a nőktől úgy hogy mi is ugyan úgy dolgozunk mint a pasik, mint akkor amikor még ott volt az egész nap a házimunkára. Szerintem, ha pénz keresés megvan osztva, akkor a házimunka is legyen. Apósommal próbáltam szépen beszélni, majd kicsit csúnyábban is de nem fogja fel a lényeget. Párom is mondta, hogy ne szóljon bele és ez a mi dolgunk, de csak mondja a magáét. Mit tegyek? Megőrülök tőle...
2010. ápr. 2. 22:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
szard le magasról!!!!
2010. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem laktok együtt egyik füleden be a másikon ki. Látja, hogy csak idegesít a mondokójával, legyintsél egyet. Mond neki! - Nem az őskorban élünk apuka! és kész!
2010. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Az aposnak igaza van!!!XD
2010. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

22:35

Akkor majd nem megyek dolgozni és tartson el a pasi...

2010. ápr. 2. 22:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik fülön be másikon ki. Rá kell hagyni ha kikelsz magadból tovább üti a vasat mert látja hogy idegesit.
2010. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Az apósnak igaza van! Az asszony főzzön, mosson, takarítson, nevelje a gyerekeket, járjon el dolgozni,maradjon tündéri feleség! Az ember pedig meló után csak ülljön a tv előtt!
2010. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, lehet hogy te ezt eljátszhatod a feleségeddel, de az én férjem nem és nem is akarja. Senkinek nem vagyok a rabszolgája.
2010. ápr. 2. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
A véleményéhez mindenkinek joga van. Ha nem értesz vele egyet, miért érdekel egyáltalán?
2010. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Joga van, és mondtam is hogy a saját feleségével eljátszhatja. Nem akartam megváltoztatni a világnézetét.
2010. ápr. 2. 23:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikor apósod belekezd ebbe a tényleg retardált dumába, akkor nagyon látványosan tereld a szót egész más irányba, de úgy, hogy feltűnjön neki. Vagy fordulj sarkon és hagyd ott szó nélkül. (Még jó, hogy nem laktok együtt.. képzeld mi lenne akkor).
2010. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!