Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem senki sem szeret....

Engem senki sem szeret. Legszívesebben meghalnék. Miért nem lehetek sohasem boldog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
mert semmibe nemlátod s jót
2010. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ugyan mar! Biztos, hogy sokan szeretnek, csak nem veszed eszre!
2010. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Minden az agyban dől el. Ha Te nem akarsz boldog lenni, akkor nem is leszel azt. Ne mindig csak a dolgok rossz oldalát nézd.. próbálj meg kicsit pozitívabban gondolkodni..meglátod minden sokkal színesebb és jobb lesz:)
2010. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%

Jaj már megint ez a folytonos depressziós állapot. Annyira elegem van már az ilyenekből...

Ha ilyen gondolataid vannak, inkább bújj el, és szomorkodj magadban, a vidám embereket meg ne keserítsd el.

Amúgy is... majd kinövöd.

2010. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy senki se szeret irj mailba es segitünk ha lehet.mindenre van megoldas.ird meg miböl veszed hogy senki se szeret meg miert is erzesz igy...
2010. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

18:15-ös!


Egy bunkó, érzéketlen ember vagy. Én 21 vagyok, mégis szenvedek, mert nincs családon, magányos vagyok, nincs senkim.


Ne dumálj a tökéletes kis életeddel állatságokat. Inkább takarodj innen paraszt!

2010. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

18:39-es vagyok ismét:


Rám mindenben számíthaszt. Csupán egy e-mailedbe kerül. Fel a fejjel, én sem vagyok jobb állapotban.

2010. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ilyen nyavalygósan állsz hozzá mindenhez, akkor szeretni fognak. Nem csoda, ha nem szeretiuk azt, aki sajnáltatja magát, csak panaszkodni tud és mindig szomorú. Lehet érzéketlennek tartani, de neked nincs semmi bajod, nem vagy depressziós, csak vinnyogsz. Csinálj valami értelmeset és mindjárt jobb kedved lesz.

Hány éves vagy? Mit tanulsz/dolgozol?

2010. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
"hónapja meghaltak a szüleim autóbalesteben.Testvérem nincs.
2010. ápr. 3. 18:50
 10/22 A kérdező kommentje:
2hónapja
2010. ápr. 3. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!