Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem senki sem szeret....

Engem senki sem szeret. Legszívesebben meghalnék. Miért nem lehetek sohasem boldog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

18:39


Hogy beszélsz, mi? Kinek képzeled te magad, hogy nem ismered az embereket, és leugatod őket, hah? Itt mindenki a saját véleményét mondja el, attól független, hogy a többiek mit írtak. Mellesleg, mi az, hogy tökéletes élet? B.aszki neked halvány lila gőzöd nincs arról, hogy én miken mentem keresztül, hogy most hogyan érzek. Elnézést már, de amíg nem tudsz az emberekről semmit sem, addig jobb volna, ha nem b.asznád le a másikat. Bár... nem is értem minek írok vissza, főjj csak a saját levedben. És jogtalanul parasztozol le, mindenki magából indul ki.

2010. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Részvétem!

Ez szörnyű!



Hány éves vagy?

Kivel laksz most?

2010. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
17. a nagybátyámékkal.de kitudja meddig....
2010. ápr. 3. 19:17
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor miért gondolod, hogy nem szeret senki? A szüleid nem szerettek? Hiszel (bármilyen módon) a túlvilági életben? Az én újszülött ikerlányaim tavaly nyáron haltak meg, koraszülöttek voltak. Az ezután születendő gyermekeinket bárki másnál jobban meg fogjuk becsülni, hogy egyáltalán élnek, és minden ismerősünk sokkal jobban fogja szeretni őket, mert tudják mit jelent a veszteség. Kérdem én ezek után: tud valaki jobbat vagy többet tenni a testvéreiért?? Nagyon nehéz, és időbe telik, míg az ember elfogadja, hogy a tragédiák sem véletlenül történnek. Én sokkal jobb édesanya és feleség is leszek ezután. Kívánom, hogy idővel Te is észre tudd venni a pozitív dolgokat, és örülj neki, hogy eddig együtt lehettél a szüleiddel! Én csak hat és fél hónapért lehetek hálás, és az egyik babánk 18 napos rövidke életéért. De boldog vagyok, hogy legalább ennyi ideig velünk voltak.
2010. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

jaj szegénykém,kérlek légy erős, tudom ezt nem hiszed el de jönnek még szép napok!

én is egyetértek az előttem szólóval, tényleg örülj hogy eddig együtt lehettél velük eddig, és szerethettétek egymást. én szinte nem is ismertem az édesapám és ez is rossz érzés

2010. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy van, aki szeret, csak ha az ember rossz kedvű, nagyon nehéz ezt észrevenni. Légy kitartó és erős, a pozitív tudsz maradni, előbb utóbb boldog leszel. Ismerkedj új emberekkel, akár itt a neten, és válogass közülük, aki idegesít, azzal ne foglalkozz, csak azzal, aki szimpatikus. Biztos, hogy sok jó emberrel fogsz találkozni. Most egy jó darabig még biztos, hogy nagyon nehéz dolgod lesz, hogy talpon tudj maradni. Csak kitartás, és beszélgess sokat mindenkivel!!!
2010. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ahogy mindenkié, a Te életed is nagyon fontos. Most természetesen gyászolsz, szomorkodsz, depressziós vagy. Ezt is át kell élni, ez is fontos tapasztalat. De aztán fel kell állnod, hiszem, hogy hasznossá fogod tenni magad és sokan fognak nagyon szeretni és Te is sokakat fogsz még szeretni.

Gárdonyi Géza a sírjára azt íratta, hogy "csak a teste".

Ha hiszed, ha nem, a szüleid tudják, hogy mi történik most veled, gondolom nagyon aggódnak és próbálnak bátorítani, ahogy mi is tesszük. A döntés a tiéd. Dönts úgy, hogy később büszke legyél magadra, a kitartásodra.

Mondj IGENT az életre!

2010. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsó válaszolónak, nem szabad feladni az életet, most természetes hogy lehangolt vagy, gyászolsz, de az élet sajnos megy tovább, majd ha úgy érzed hogy valamennyire már sikerült feldolgozni, járj bulizni, sportolni vagy táncolni, társaság kell neked, akik elterelik a figyelmedet erről! ne aggódj, lesz ennél jobb is, gondolj arra hogy ha a szüleid élnének még, mit látnának szívesen, és annak megfelelően cselekedj! fel a fejjel,és ha beszélgetni szeretnél, bátran írj! :) 16/L
2010. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, soha ne add fel az életed. Ajándékba kaptad a szeretett szüleidtől, de szomorítsd el őket azzal, hogy ilyeneket gondolsz. Őrizd örökké az emléküket, és mindent annak tudatában tegyél, hogy ők bizony szeretnek. Talán most angyalokként vigyáznak Rád. És azt szeretnék, hogy boldog légy. Senki nem fog neked ezért tenni, sajnos, ezt magadnak kell, de meglátod, hogy menni fog. Nem tudom, milyen a környezeted, de most innen a gép elől küldök neked egy hatalmas nagy ölelést, sok-sok szeretettel. Tarts ki! 17/L
2010. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
de = ne (szomorítsd el őket) elgépeltem, bocsi
2010. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!