Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 Közti középosztálybeli...

20-30 Közti középosztálybeli fiúk ti úgy érzitek hogy egyforma esélyetek van a lányoknál mondjuk egy gazdag sráccal szemben?

Figyelt kérdés
Mert mint ugye tudjuk a pénz nem számít.Csak a személyiség és a belső értékek. :-)))))
2010. ápr. 4. 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
56%
Erre Te is tudod a választ, hgy nem!
2010. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkább Pesten tünt úgy ,hogy a csajok a pénzesebb fiúkra buknak,vidéken ez valamiért kevésbé jellemző,legalábbis a saját tapasztalataim alapján.
2010. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de úgy érzem erre válaszolnom kell:

miért agyalsz ezen?Pénz alapján úgyis csak azok a csajok válogatnak,akiknek TE nem számítasz,tegyük fel,gazdag lennél,jönne egy srác akinek még a tiédtől is menőbb kocsija,háza van,akkor nem vegyél rá mérget,hogy az ilyen nő nem fog elhagyni.Ok,én is azon a véleményen vagyok,hogy azért később ne én tartsam már egy őt(nem mintha fordítva szükségem lenne rá)-de ez mégsem ugyanaz,mintha gazdag pasit keresnék.Vannak még szép és kedves lányok,akiknek nem a pénz számít.

20/L

2010. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
100%
*ne én tartsam el
2010. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

Ez az hogy tudom a választ.De a nők mégis állítják hogy nekik nem a pénz számít.Közbe meg z összes gazdag palikra hajt.És a magunkfajtával max. akkor áll szóba ha már régóta nem tudott találni egy gazdagot.Ez nekem kicsit olyan lealacsonyító ha nincs ló jó a szamár is elv.

Persze ha van valami gazdagabb azonnal elhagy.

:-))))))

Ennyit a nagy belső értékek meg személyiség dumáról.

2010. ápr. 4. 12:16
 6/89 anonim válasza:

Akkor engem bemutathatnál egy ilyen kedves lánynak :D

20 / F

2010. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:

7 éve vagyok együtt a párommal, akivel leélném az egész életemet. Csak tudod mi nem passzol egyedül? A pénz.

És még egy csomóan vannak így, hogy ilyen-olyan gondjaik vannak, mégis együtt vannak, segítik egymást, szeretik a másikat, ahogy van.

Kicsit unalmas már ez a duma, hogy a lányok csak a pénzre mennek.. (ilyen erővel a fiúkat is lehetne ilyen hülyén általánosítani..)

Nem a felszínes, nagy dudás macák között kell keresgélni..

Ha netalántán sikerül megtalálni életed párját, valószínűleg az utolsó helyen fog állni a pénz és a híd alatt is örömmel el lenne veled. Legalábbis én így vagyok.


23L

2010. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nem számít a pénz. Vagy elhiszed vagy nem, de az utolsó szempont ami két pasi között döntene, ha mindkettő normális gondolkodású, művelt, okos, humoros lenne. És akkor leírtam azokat a dolgokat is ami számít.
2010. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, hadd válaszoljak én is. Szeretnék megélni a fizetésemből, nem úgy, hogy pénzes a pasim, de szeretnék ugyanarra a munkára ugyanannyi pénzt kapni, mint egy pasi, és nem kevesebbet, nem érdekel, milyen anyagi helyzetű a párom, a szerelem nem így működik.
2010. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
100%
Ok,nem kell nekem hinni-de ha hiszitek,ha nem,tényleg vannak ilyen lányok(abban igazatok van,hogy nagyon kevesen)-én sem a pénzre hajtok,de nekem van már párom:))-érdekes,úgy hozta a sors(és nem én választottam!!!)hogy ő is jobb módú(nem gazdag)sajnos mostanában elég rosszul megy neki-erre pont tegnap kérdezte meg,hogy akkor is szeretni fogom-e,ha egy panelben fog élni-számomra ez annyira sértő feltételezés volt,hogy legszívesebben pofon vágtam volna,nagyon rosszul esett-ezt csak azért írtam le,hogy nem kellene minden lányt egy kalap alá venni és a normális csajokra is kivetíteni ok nélkül ezt a képet-amúgy nekünk rosszabbul megy,mégis költöttem kb ugyanannyit a páromra,mint ő rám.-persze én is szeretnék jól élni,de inkább saját magam teszek érte,hogy én keressem meg azt a pénzt,amire szükségem van,nem pedig fogok egy pénzes pasit-nem tudom,nekem az olyan megalázó lenne,ha engem "eltartanának".
2010. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!