Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apummal? Nem...

Mit csináljak apummal? Nem hívhatunk rendőrt több okból sem. Anyum meg nem tudom meggyőzni, hogy váljon el.

Figyelt kérdés
Anyum itt ül mellettem remegve, mert apum meg mamám egy semmiség miatt úgy veszekedtek rá 20 percig, hogy teljesen kikészült. Az előbb kiakartam írni a kérdést, és nemtudom miért szerintem nem rakta ki :( most csak annyit írok apumról, hogy egyszer kihívták a gyámügyet, azóta sokszor normális, meg kezdem megszeretni, de most ebben a szünetben is visszatért a régi énje. Ilyen random napokon bekattan, és üt meg veszekszik. Ha pl bármikor azt mondod neki, hogy hülye, miután ő egy egész csúnyaszóáradattal illetett téged, akkor már üt. Tesóm(30éves), anyum(56éves). Tesóm nem üti meg, engem utoljára fél éve szülinapomon xd Anyum meg nem meri elmondani nekem ha megveri, mert fél, hogy öngyilkos leszek, pedig mostanra rájöttem, hogy hülyeség.. 15L
2016. márc. 26. 08:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Ja, hogy apád félti a hírnevét? Akkor már értem, miért tojt be a gyámhatóságtól. így viszont egyszerűbb dolgod van: felveszed videóra a balhét, aztán felrakod facebookra, az iskola idővonalára, ahol tanít. Mielőtt megtennéd, küldd el a tesódnak is, hogy meglegyen, aztán közöld apáddal, hogy vagy leállítja magát, vagy minden balhéja nyilvánosságra kerül. Hidd el, hogy ennek nagy ereje van...Indíthatsz blogot is, amiben leírod a történéseket, ezt is rendszeresen oszthatod, vagy osztathatod a tesóddal. Értessétek meg apátokkal, hogy morálisan kicsináljátok, ha nem képes tisztességesen viselkedni. A rendőrségen el lehet mondani a félelmeiteket apád tesóival kapcsolatban, nem tudnak előzetesen semmit tenni, de legalább legyen nyoma.
2016. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Uhh utolsó ez ütne. köszi :D igaz, hogy kb agyonverne, de megérné :D ha elmenne nyaralni egy hónapra magcsinálnám xd
2016. márc. 26. 09:40
 13/23 A kérdező kommentje:
Bár ennyire nem akarom bántani, inkább segíteni rajta. Erre nincs valami gyógyszer? :D
2016. márc. 26. 09:43
 14/23 anonim ***** válasza:

Hallod ez nem játék...nekünk is ugyan ez volt csak apa csalta anyát. Anya meg nem akart elválni mert félt hogy kikészülök én és öcsém... Aztán anyát rávettük hogy ez így nem normális. Anya közölte apával hogy beadja a válókeresetet és apa bekattant anyát verte én elkezdtem hívni a rendőrséget mert folytokatta...a 10 éves öcsém ott húzta el apát anyától...apa begurult öcsémet hátralökte úgy hogy vagy egy métert repült öcsém én miközben a rendőrséget hívtam rohantam öcsémhez apa összetörte a mobilomat és azt mondta hogy megöli anyát meg saját magát stb....aztán végül egy vezetékes telefonról hívtam a rendőrséget....akik éjszaka elvittek onnan minket...

Tehát lehet hogy apud nem ilyen elmebeteg mint az enyém de inkább váljanak el gyorsan és békében mint hogy így...ezt meséld el anyudnak hátha kicsit megijed és inkább nem akarja ezt...

2016. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
asszem nálunk 3 éves volt amikor folytogatta anyumat, az okot már nem tudom, csak ez az emlék megmaradt. Szerencsére már normálisabb. Most mondtam neki, hogy menjen el kicsit, nehogy ittmaradjon apummal, de majd elmondom neki.
2016. márc. 26. 09:53
 16/23 A kérdező kommentje:
3 éves voltam xd csöppet elírtam
2016. márc. 26. 09:53
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Elég, ha a tudtára adod, hogy megteheted - ehhez persze kell, hogy legyen már muníciód, egy megbízható embernél. Ha iszik, vagy dühkezelési problémái vannak, elmehet pszichológushoz, ha nem akar, akkor egyezzen bele a békés válásba és tisztességes vagyonmegosztásba, fizesse rendesen a tartásdíjat, és hagyjon benneteket békén ő és a családja is.

Egyébként mi olyan mulatságos ebben, hogy telerakod a mondandódat vihogójelekkel? Mert egy ilyen típusú kamukérdéssel szórakozni elég visszataszító.

2016. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta nekem egy nő "ha valamin sírnál, még akkor is mosolyogj, és akkor sokkal könnyebb lesz" . Igen, lehet, hogy visszataszító, de ilyen apróságokkal lehet elkerülni a pszichológust. Köszönöm a tanácsokat, közben anyummal is megbeszéltük a dolgokat :)
2016. márc. 26. 10:13
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Oké, akkor bocs, csak így a tavaszi szünetben sok unatkozó kamasz ír ki kamukérdéseket.:-( Sok sikert!
2016. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszi :) még nem találkoztam kamukkal de szerintem azokat a kérdéseket más témakörben írják ki, mert ilyen kérdéseknél a válaszokban/ a kérdésben sincs semmi poén
2016. márc. 26. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!