Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyi időre szökött már...

Ki mennyi időre szökött már el otthonról? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem szökni szeretnék, félreértés ne essék, hanem tulajdonképpen érdekelne a téma. Nem ilyen egyéjszakás meglógásokra gondolok, hanem napok, hetek, esetleg hónapokig tartó kalandokra... Nem feltétlen saját történetre vagyok kíváncsi, de azért ne kitalált legyen. :D Mit csináltál, mennyi ideig, hol voltál, mi miatt mentél el, és mi történt azután, hogy hazajöttél? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 26. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
17 éves korom előtt pár héttel szöktem meg. Soha nem mentem haza, és azóta nem is láttam anyámat. Ennek már jó 25 éve.
2016. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Elszöktem a szomszéd piacra, tiz percre de aztán haza jöttem a répával.
2016. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

17 éves koromban,csak egyszer mentem haza utána,hogy össze szedjem a maradék cuccomat.

Nem fogadták el a barátomat,szóval hozzá költöztem. Ennek már 5 éve.

2016. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

ma 12:53-nak


Nórikám ha neked ennyire telik a humorból, főleg egy olyan kérdésnél ami nem a humor kategóriában van, és a kérdező nem a bárgyú humorodra lett volna kíváncsi, bizony jobban jártál volna ha nem is írsz.

Bunkó válasz, és humorod semmi..

Kedves kérdező.

16 évesen szöktem meg, mert elegem lett apám molesztálásából. Abból is elegem lett, hogy anyám meg támogatta ebben. Elmondása szerint még mindig jobb ha apám aberrált szexuális viselkedése "családon belül marad" mint, hogy a szomszédok kislányait molesztálja. Mai napig hálás vagyok az akkori osztályfőnökömnek akihez végső elkeseredésemben menekültem. Jobban mondva tudtam, hogy kertes házban lakik, és én titokban a háza melletti bokorban húztam meg magam, de észrevett. Ő volt az akinek a segítségével bíróságra tudtam vinni az egész ügyet. Rég volt, de utoljára a bíróságon láttam a szüleimet, és azóta sem tudom, hogy mi van velük. De nem is érdekel.

2016. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam. Akkor hunyt el az édesapám és anyám nem akarta, hogy apukám új párja találkozzon velünk néha. Nekem ennyi teljesen elég volt. Alapvetően nem voltam anyás se semmi. Összegyűjtöttem szépen a pénzemet és eljöttem nagyapámékhoz (apukám szülei) Berlinbe. Azóta sem mentem haza. Maximum látogatóba.

Ennek már 5 éve lassan és boldog vagyok.

2016. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!