Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki régebben szökött meg...

Valaki régebben szökött meg otthonról? Ha igen hova ment, mit csinált, mennyi ideig bírta távol? (nem akarok megszökni csak kíváncsi vagyok! )

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Erre én is kíváncsi vagyok:D

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok!

2011. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Anyukám kiskorában egyszer megszökött. Estére hazament, mert éhes volt :) jól leszidták azért is, ami miatt eredetileg le akarták, meg a szökésért is :) Hányszor elmesélte azóta! Mindig jót nevetünk a "nagy szökésen" :D
2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
amikor barátnőmmel először találkoztam akkor így oldottuk meg...elég necces volt az előzmény is, de elmentem és jó volt
2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Rokonom gimiskorába utnak indult a barátnöjével:)(lányok)

Nem jutottak messzire mivel nem kalkulálták bele h ahoz pénz is kell.Úgy 40kb-re jutottak,mert elfogyott a pénzük,onnan hozta vissza öket a rendőrség.

2011. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Mi kiskorunkban terveztünk ilyesmit a tesómmal + egy barátnőnkkel. (Nem volt rá okunk, csak kiskamaszként úgy éreztük, nekünk vannak a legrosszabb szüleink a világon - persze így visszagondolva ez nagy hülyeség.)


Naplót írtunk, hogy miket kell beszerezni a "szökéshez", meg hogyan fogjuk kivitelezni. Olyan ökörségeket is beleírtunk, hogy miket fogunk enni, meg hogy hiányozni fog a mama húslevese. :D Természetesen a szökésig nem jutottunk el.


Anya később megtalálta a naplót, és iszonyatosat röhögött. Így utólag, tényleg vicces. :D

2011. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Én még ovis voltam mikor megszöktem, valamin kiakadtam :)

Elindultam, hogy na majd én most világgá megyek, a kis hátizsákommal. kb két háztömbnyit mentem, az út szélén egy fa alatt leültem megenni a készleteimet, majd továbbindultam, de apa lejött értem :) Nem tudom, hogy mi lehetett az uticélom (talán az ovi?) mert anyuék mesélték. Persze az egészet végigkövették az ablakból :P

2011. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szöktem meg, csak elmentem szó nélkül. Kb. 6.-os voltam, és az történt, hogy valami gyermeknapi rendezvény lett volna a sulinkban, és mentünk volna kisvasúttal, de az esős idő miatt lefújták. A barátnőmmel viszont ezt nem akartuk elfogadni, és gyalog elindultunk. Reggel indultunk, kora délután már otthon voltunk, csak azt nem vettük számításba, hogy a szülők tudni fognak arról, hogy nem vagyunk a suliban. Utána sokáig tiltottak minket egymástól, de azért mi jóban voltunk.
2011. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Három évesen világgá mentem, ez a második szomszédot jelentette. Ő belerakott a robogó csomagtartójába és visszaszállított.

Anyám síkideg volt, egy fakanállal a kezében várt a kapuban. Tudtam, hogy baj van, járt az agyam, hogy mi legyen, be voltam tojva. Végül megálltam anyám előtt:

"Anya, te itt fogsz főzni?" - anyám annyira elkezdett röhögni, hogy megúsztam a retorziót :)


Másik "szökés" 18 évesen volt, halálosan szerelmes voltam egy olasz pasiba. Kitaláltam, hogy érettségi után a nyári szünetben kimegyek hozzá. Szülők persze ellenezték, mondták, hogy nem megyek sehová. Mondtam, hogy oké, felnőtt vagyok, jogilag nem tarthatnak vissza, vagy elengednek, akkor naponta telefonálok, ők is hívhatnak, tudni fogják, hogy hol vagyok.

Vagy kimegyek stoppal, aztán jöhetnek majd a követségre azonosítani a holttestemet, lehet dönteni.

Szegények nyeltek egyet és mondták, hogy oké, de nagyon vigyázzak magamra...

Végül jól sült el, senki nem evett meg, két marha jó hetet töltöttem kint, épségben megérkeztem, majd két napig non-stop aludtam, mert a két hét alatt időpocsékolásnak tűnt...

Utólag (10 év távlatából) nem irigylem a szüleimet, gondolom halálra aggódták magukat, az emberismeretemben nem bíztak még. De szerencsére az idő engem igazolt, bár vége lett a kapcsolatnak, a mai napig jó barátok vagyunk a fent említett olasszal, még a férjemmel is meglátogattuk néhány éve.



"Pici szökés" kamaszkoromban: Horvátországban nyaraltunk családdal együtt, én éppen a "hagyjatok békén, hülye szülők" korszakomban voltam. Látványosan elvonultam több száz méterre tőlük a tengerparton.

Lecuccoltam egy kihalt, sziklás részen, majd beúsztam. Jó két órát a vízben lehettem, apám elindult megkeresni. Kiabált a partról, hogy menjek ki, mert régóta bent vagyok, ki fogok hűlni és apály is van. Az apály-dolgot mindaddig nem értettem, amíg meg nem próbáltam partra jutni. Ahol simán beúsztam, ott kb 10 centivel a víz alatt éles sziklák voltak. Mire kievickéltem, véresre karmolták a hasamat, a lábam elülső felét - mindezt sós vízben, finom volt... Ellátták a sebeimet, én meg beláttam, hogy egy barom voltam :)

2011. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves voltam amikor először megszöktem,mert nagyon összevesztem a szüleimmel.Kiugrottam az ablakon és elmentem mentem vagy 5km-t amikor megéheztem eszembe jutott hogy anya rántott csirkét csinált és hazamentem:D Nem kaptam otthon semmit csak megkérték hogy ilyet soha többet ne csináljak:D
2011. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mamámig jutottam, ahova egyébként is jártam már egyedül, csak ez esetben azt mondtam elszökök.

Anyukám is megszökött gyerekkorában, Ő egész egy emelettel feljebbig jutott ott ücsörgött a lépcsőn, mire mamám kiment egy idő után, hogy mostmár bejön e :-D

2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!