Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szökött már meg otthonról?...

Ki szökött már meg otthonról? Hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Szüleim rám akarnak erőltetni egy szakmát,aminek a gondolatától is rosszul vagyok.Nincs más kiút,csak hogy elszökjek.Most nincsenek itthon,holnapig kell cselekednem.
2010. aug. 30. 16:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
És mégis hova költöznél?
2010. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy? Miből fogsz megélni? Hol fogsz lakni?


Ha 18 év alatti vagy, akkor köröztethetnek és rendőrrel vitethetnek haza, ergó bujkálnod kell majd. Puszira senki nem ad élelmet és fedelet a fejed fölé, munkát pedig nem fogsz kapni. Így sajnos a kör bezárult és valószínűleg nem fogod megérni a tavaszt.


Ha mindenképpen menekülni akarsz, akkor kérd az állami gondozásba vételed.


Mi lenne, ha megmondanád nekik, hogy mit szeretnél és azt is, hogyha nem engedik, hogy azt tanulj amit akarsz, akkor állami gondozásba mész és többet nem fognak hallani rólad. Ha erre sem reagálnak, akkor muszáj lesz elmenni, de akkor se a vak világba mész legalább.

2010. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Ennyire komoly a dolog?

Hány éves vagy?

És milyen szakmát?

De szerintem nem mennél sokra ha megszöknél.. barátoknál, rokonoknál vagy hova?

2010. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 14?

gondolkodjál már

1 szakma nélkül semmit nem tudsz kezdeni

inkább örülj hogy taníttatnak

el ne szökj már

ez lenne életed legnagyobb baklövése

2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fuss Forrest fuss!
2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

már elmúltam 18...

van pénzem,abból elélnék egy darabig...

kimennék külföldre...

2010. aug. 30. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg nekik, hogy nem mész oda, ahova ők akarják!!! te életed, te döntöd el.
2010. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te bagy az a lány aki tegnap is feltette a kérdést h nagyon kivagy sírsz hánysz?


Fogod magad azt elmész otthonról. Kerestetni fognak ugyan de nagykorú vagy már. és így nem tehet a hatóság semmit.

2010. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj,18 elmúltál szóval erőszakkal nem vitethetnek haza,nem tarthatnak otthon..én csak a saját példámat tudom leírni..szintén 18 voltam amikor megszöktem otthonról(nem részletezem miért,de akkor nem láttam mást megoldást,és most is úgy gondolom,hogy abban a helyzetben ez volt az egyetlen lehetséges megoldás),szintén külföldre mentem,Németországba stoppal az egyik barátomhoz,így azért némileg nekem egyszerűbb volt,mert volt hova mennem,bár egy forintom nem volt,de a nyelvet beszéltem,munkát az első héten találtam,dolgozni kezdtem,most is kinnt élek,de már eltartom saját magam..figyelj maga az ötlet hogy külföldre mész nem rossz,de ott mihez kezdenél?beszéled a nyelvet?mert így kissé nehéz lesz..bocsi ha nem igazán tudok segíteni..
2010. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
elélnél egy darabig. utána mit csinálsz? mit akarsz kezdeni az életeddel? erre kíváncsi lennék. nem akarsz tanulni dolgozni?
2010. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!