Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltem az anyukámat,...

Nagyon féltem az anyukámat, pszihológushoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt meghalt a nagybátyám szívinfarktusban,és azóta nagyon aggódom anyukám miatt.Cigizik,és az édesapja is szívinfarktusban halt meg.

Annyira rosszul érzem magam,mindig azon gondolkozom,hogy ha meghal nekem nincs tovább,azóta mindig vele alszok,és mielőtt elalszok,percekig hallgatom a lélegzését.Próbáltam az utóbbi időben leszoktatni a cigarettáról,nem engedem,hogy bármilyen alkoholt igyon,és amikor aztmondja hogy nem érzi jól magát,úgyérzem hogy helyben ott én kapok szívinfarktust.

Félek egyedül hagyni,nem megyek sehova itthonról,suliból még olyan gyorsan hazaiszkolok,amilyen gyorsan csak lehet.

Sokszor sírtam is már,és és..nemtudom.Nagyon nehéz így a napjaimat élni,hogy folytan arra gondolok,hogy valami baja eshet.

Szerintetek menjek el pszihológushoz?Vagy hogyan tudnám kiverni a fejemből ezt az egészet?



2016. márc. 27. 20:57
 1/9 anonim válasza:
normális hogy aggódsz de szerintem ez már kicsit beteges menj el szerintem
2016. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

inkább foglald le magad hogy ne erre gondolj

suli után sportolj, lépj be valami szakörbe

2016. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, mert ez az aggódás már kicsit beteges.Persze a te részedről érthető, de túlzásba viszed és ez nagyon kihat rád.
2016. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 éves vagyok:)
2016. márc. 27. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy aggódsz nem lesz jobb. Az aggódás nem segít, nem előzi meg a bajt.

Beszéltél már anyukáddal a félelmeidről? Ülj le, és beszélgess vele erről. A cigi egy dolog, jó lenne, ha le tudna szokni róla (én több, mint 2 éve sikeresen letettem). De nem biztos, hogy az szívrohamot okoz nála. Persze jót sem tesz.

Jó lenne, ha édesanyád elmenne egy alapos kivizsgálásra, ha ez a betegség halmozottan fordult elő a családban.

2016. márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni,hogy magas a vérnyomása.

Nem merek vele beszélni..

2016. márc. 28. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukád volt kivizsgáláson? Először ott kéne kezdeni a probléma forrását kideríteni, hogy mindenki megnyugodjon. Ha azok után is oktalanul fenn áll a félelmed, lehet el kéne menned pszichológushoz.
2016. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akar menni,már említettem neki
2016. márc. 28. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:

a te fejedben van a probléma nem benne,

nincs saját életed csak ülsz egy képernyő elött menj valamilyen szaköre

2016. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!