Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra anyukamat...

Dixie 55 kérdése:

Hogyan vegyem ra anyukamat hogy YouTube videókat csinál hassak? :/

Figyelt kérdés
a kamera megvan csak nem engedi hogy videókat csináljak a youtubra pedig en nagyon szeretnek ezért kertem a kamerát is. Előtte mar csináltam videókat es volt nehézségem is de meglátta es letoroltette velem mitcsinaljak?

2014. febr. 20. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta videó?
2014. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bezony, ez nagyon fontos kérdés. Ha a kiskutyádról csinálsz egy cuki videót, azt szülőként megengedném, de olyat nem tehetnél ki a netre, amin te vagy a lakás/ház látható lenne.
2014. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerezz év végén nyelvtanból ötöst és akkor biztos megengedi...
2014. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem elég,hogy a másik szobából ezt hallgatom most még itt is ezt kell olvasnom?Mi ez a mai őrület komolyan?Én nem látok benne semmi jót.Én se engedem a fiamnak.Tudom én,hogy jó felvenni ahogy játszotok,meg nyomjátok a rizsát de nem látom értelmét.
2014. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem engedném meg. Miért akarod magadat mutogatni? Vagy a lakást, házat, környéket?
2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami olyasmit akarsz, ahol 12 éves létedre smink is divattippeket akarsz adni, akkor én se engedném. De pl én tizenévesen sok videót készítettem. Meséket, filmeket vágtam össze és abból készítettem különböző zenés videókat. Százezres nézetségem is volt. Anyámnak semmi ellenvetése nem volt, szívesen nézegette is őket, mert ügyes voltam. Na, ahhoz kell érzék meg némi tehetség, de ahhoz hogy ostobaságokat pofázz a kamerába, ahhoz nem. Nem engedném én se.
2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!