Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg anyukámat,...

Hogy kérjem meg anyukámat, hogy ne csináljon egy nagyon kínos dolgot?

Figyelt kérdés

Igazából még magam sem tudom, hogy mi az a dolog, csak a következményeit látom:


Miután anyukám lezuhanyzott, a fürdőkádban és körülötte (a lefolyóban, és a falon is) helyenként apró székletfoltok maradnak. Mielőtt letusolok, mindig kisikálom a kádat, de gyakran felfordul tőle a gyomrom is.


Nem merem megkérdezni tőle, hogy miért kakis a fürdőkád. Egyrészt oltári kínos mindkettőnknek, másrészt tudom, hogy valami súlyos bélrendszeri betegsége van, harmadrészt pedig nagyon érzékeny nő (meglehet, hogy elsírná magát).


Hogy vezethetném rá anyámat, hogy ne csinálja azt, amit csinál?


2014. jan. 25. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
attól hogy beteg, még nem kellene ezt csinálnia. Nyugodtan kérd meg rá, hogy súrolja ki a kádat maga után.
2014. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A falon???? Erdekes.... Eselyes, hogy beontest ad maganak....


Szolj neki, miutan vegzett a furdoszobaban, hogy "anyu, kimosnad a kadat? Szeretnek furodni menni, tudod en ugy szeretem, ha tiszta."

2014. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
persze
2014. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
A 2-es elég intelligens és a helyzetnek megfelelő diszkrét választ adott, szerintem azt fontold meg:)
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is mindenképpen szépen szólj neki mert a te egészséged is fontos és ilyen higiéniai körülmények között nem sokáig lessz jó neked sem...szoritok neked!!!
2014. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is nyugodtan szólj neki, hogy nem gondolod tisztának a kádat és legyen kedves jobban figyelni rá.

Elhiszem, hogy kínos, de állj a talpadra és szedd össze a bátorságod. Az nem baj, ha érzékeny, ha el is keseredik, akkor nyugodtan megvigasztalhatod, hogy nem bántani akarod és nem volt semmi rossz szándék a megjegyzésedben, egyszerűen csak szeretnéd ha egy picit jobban figyelne a környezetére.

2014. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
"Anya, anya! Gyere gyorsan, megint karácsony van, itt járt Kula bácsi, az ünnepi kaki...várjunk csak. De hisz Január van, zavart érzek az Erőben."
2014. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, de nem egy agybeteg, vagy egy mozgásképtelen nő!!

Azért mindennek van határa!!!!!

Még, hogy ő "érzékeny"?!


Na megyek hányni.

2014. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Remélem a életed is kihányod...
2014. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem csak gusztustalan, de borzasztó veszélyes is! Nem csak rád, hanem őrá nézve is! Gondold el hogy a teste milyen baktériumokkal érintkezik! Szólj neki mindenképpen. Ha betegség, akkor is. Inkább sírjon mint fertőzést kapjatok.
2014. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!