Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis kire kéne hallgatno...

Most mégis kire kéne hallgatnom? :S

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. egy velem egykorú srác flörtölget velem,meg így látom hogy bejövök neki.Mindig keres engem,meg minden. Nagyon jófej,és tök aranyos,tényleg nagyon kedvelem.

probléma: mindenki azt mondja /ismerősök ,barátok/ hogy meg ne próbáljak összejönni vele. és azért mondják mert a srác cigány,vagy legalábbis csörgedezik a vérében egy kis roma vér. Namármost ezt az ismerőseim is csak onnan tudják mert ismerik az apját pl,és arról meg tudják hogy az. De ez a srác mégcsak nem is néz ki annak.Oké egy kicsit barna bőre van,de inkább csak kreol,és olyan mint egy normális srác,helyes,igényes,ad magára.Ránézésre fel sem merülne bennem hogy az.


Pedig tényleg jófej,csak ezt az ismerőseim nem tudhaják,mert nem ismerik.És mégha nem is jönnék össze vele,barátnak még mindig meg akarom tartani.nem akarom csak azért megszakitani vele a kapcsolatot mert mások azt mondják.viszont ha egyszer ugyis csak utálnák őt :S

amugy én ,és a családom nem vagyunk rommák vagy ilyesmi,meg viszonylag jól is élünk. most lehet hogy azért akarják hogy ne,mert rossz fényt vetne a családra vagy mi?


csak azért mert az ismerősiem azt mondogatják hogy hagyjam,hagyjam is?

előre is köszi.


2010. ápr. 4. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hallgass az ismerőseidre.
2010. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a most öngyilkos lett D.Dávid is roma származású volt, mégis milyen intelligens, és helyes fiú volt :( (Isten nyugosztalja szegényt).


Szóval ezzel azt akartam mondani, ha a barátod egy jól szituált, jó családból származó "normális" roma, akkor azzal semmi gond nincs.. Ellenkező esetben hallgass az ismerőseidre!!

2010. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm cigány volt, egész általános iskolában. Állandóan a családjánál lógtam, és tök rendes család volt. Sok fehér megirigyelhette volna őket. Ahogy a szülők nevelték a gyerekeket. Ők nem voltak átlagosak, jól tanultak, okosak voltak, és sosem voltak úgy elengedve mint pl én :)


Most ha ez a fiú is egy ilyen jobb családban nevelkedett, az látszik rajta, hogy értelmes, nem egy suttyó.

Akkor nem tudom mért kell ez a hülye megkülönböztetés.


Normális ember létezhet cigányban, fehérben, négerben, arabban, akármiben is.


Én a helyedben nem foglalkoznék senki véleményével, ha nekem tetszene, akkor járnék vele, ennyi.

2010. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lényegtelen, h mit írunk, mert biztosan nem az alapján fogsz dönteni. a 10 ember x azt fogja írni, h ne járj vele, a többiek pedig azt, h ne. semmit sem tudunk rólatok, főleg a fiúról.

de ha ennyire a véleményemre vagy kíváncsi, sztem hallgass az ismerőseidre. én is jártam hasonló cipőben, amikor ezt a kérdést olvastam, azt hittem, h én írtam. szóról szóra igaz. én rosszul döntöttem, összejöttem vele, meg is lett az eredménye. nem is vele volt a baj, hanem a szüleimmel, akik mindent megtettek, h szakítsunk, és eléggé kemény eszközökkel érték el. most már tudom, h rájuk kellett volna hallgatnom az elejétől fogva, mert már látom, h kivel is jártam, nem változott meg, csak kinyitottam a szemem és látom, h ő is csak egy tipikus cigány. elnézést, ha ezzel megbántottam vkit!

2010. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cigányokkal mindig óvatosnak kell lenni, lehet az ismerőseid is csak óvni akarnak. Egyenlőre próbáld jobban megismerni és ne gyere vele össze. Ha kiderül, hogy ő a kivétel akkor hajrá nem lesz gond, ha meg olyan mint a többi akkor meg jó döntés volt, hogy óvatos voltál. A cigányokkal egyébként sem a bőr színük a baj (legalább is az én családomban nem) hanem az, hogy milyenek.
2010. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!