Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran látogatjátok a...

Milyen gyakran látogatjátok a szüleiteket, anyóst-apóst?

Figyelt kérdés

Milyen messze laktok tőlük?

Ha gyerek van, akkor unokával többet mentek hozzájuk?

Mennyi idősek vagytok?


2016. ápr. 11. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

anyut hetente többször. Tolószékben van, így jobban ránk szorul, ráadásul egy házban lakunk, csak 2 emelettel feljebb.


Aput havonta, anyósékat negyed-fél évente. Ahogy sikerül.

2016. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élünk. 2x 1,5 hétre megyünk haza ketten, én még évi 2-3x hosszú hétvégére és a szüleim is jönnek egy évben 2x szóval kb. 2 havonta találkozunk de hosszabb időre :) a testvérem még pluszban jön 2 hetet hozzánk mindig :)

A férjem szüleitől 5 percnyi sétára lakunk, hetente-kéthetente találkozunk egy délutánra

2016. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukammal kb hetente, mert sokat utazik a munkaja miatt. Aposom van csak, vele kb havonta.
2016. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

A férjem szülei egy másik kontinensen élnek (Dél-Amerika), velük még nem is találkoztam személyesen. Idén fogok, de valószínűleg ez lesz az első és utolsó alkalom.


Az én szüleim is 2000+ km-re laknak tőlünk, "jobb" esetben évente egyszer találkozom velük. Nem volt finoman szólva sem jó gyerekkorom, így nem különösebben tartom velük a kapcsolatot, az anyagi támogatásom leszámítva.


Mivel sosem volt jó kapcsolatom a családdal, ezért nekem ez így tökéletes.. Nagyon kellemetlenül érezném magam "meghitt családi körben", annyira idegen számomra az egész (korábbi párkapcsolataimban, ahol megismerkedtem a családdal, mindig ez volt, pedig tündéri emberek voltak) .

2016. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 gyermekünk van. Anyuék 25 km-re laknak, hetente találkozunk, de van úgy, hogy többször, mert mondjuk elmegyek anyuval vásárolni stb. Anyósom 33 km-re lakik. Hetente egyszer-kétszer találkozunk. heti egyszer itt alszik nálunk. És van, hogy a nagylányunk nála alszik péntek este. Kb. 2 hetente, vagy ahogy kedvük és az ovi engedi. :)
2016. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Régebben havonta egyszer látogattuk a szüleimet a férjemmel. "Drága jó édes anyám"-ak szar a házassága. A tesóm házasságát sikerült szétrombolnia, el is váltak egymástól. Az én házasságomba is be akart kavarni, úgyhogy megszakítottuk a kapcsolatot. Évek óta nem találkoztunk. Milyen szülő az, aki a saját gyereke házasságát tönkre akarja tenni? Hozzáfűzom mindig kedves volt velünk az anyám, de így utólag kiderült, baromi jó szinész...


Ja, úgy 50km-re lakunk egymástól.

Háklis szülők nélkül a legjobb :))

2016. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőnk családja 100km-re lakik tőlünk.Így mi is kb negyed,fél évente találkozunk velük és inkább ünnepekkor,, pl húsvét,nyáron egyszer,néha szülinap,karácsony. 30 évesek vagyunk mindketten és nincs gyerekünk még.
2016. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egy faluban élünk, anyámat naponta látom, bár nem nála, mert apám miatt oda nem járok, anyósomékkal szintén egy településen lakunk, oda kb 1 éve nem voltam, de a férjem jár hozzájuk 1-2 hetente.
2016. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen messze laknak felesegem szulei (Ural), hozzajuk jo ha egyszer eljutunk egy evben, ez altalaban szilveszter/ujevkor van.

Anyu Magyarorszagon lakik nagyapamnal, de ott meg inkabb o szokott jonni minket meglatogatni, mert egy repjegy olcsobb mint nekunk menni az egesz csaladdal.

2016. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

300 km.

kb 3. havonta megyek haza. Ennyi idő kell ahhoz, hogy összespóroljam az útiköltséget, plusz ki tudjak venni 1-2 nap szabit ( csüt-péntek), hogy ne szombat reggel megyek-vasárnap este jövök legyen a menetrend. Sem anyagilag, sem lelkileg nem érné meg.


Nagyon szeretnék többször hazalátogatni, de jelenleg nem lehet.

Ha lejár a hitelem ( 3 hónap még) akkor igyekszem havonta hazamenni. Annyi "luxus" akkor majd belefér :)


27/L.

2016. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!