Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran látogatjátok a...

Milyen gyakran látogatjátok a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik külön élnek a szüleiktől (nyilván) és nem kollégiumban vannak, hanem véglegesen elköltöztek. :) Írjátok meg azt is, hogy milyen távolságra laktok a szüleitektől, mert nyilván nem mindegy a látogatások sűrűségének szempontjából.
2014. okt. 3. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1300 kilométer, 2 havonta.
2014. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hetente, kéthetente.

Egy városban vagyunk.

2014. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Anyósomékat havonta egyszer - ők 150 km-re laknak

Anyumat havonta 1-2-szer - 30 km

2014. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hetente legalább egyszer, Budapesten élnek, én is.
2014. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

változó.. néha havonta, néha havi többször, most szeptember 6-án voltunk utoljára, legalább 2 hét múlva megyünk, vagy 3..


csak 60 km, de ha megyünk, akkor több napra...nagyon összevissza az életünk...így nehéz megoldani

2014. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Albérletben vagyok, tanulok, dolgozom, változó.


Volt hogy hetente hazanéztem, de van olyan is mikor 3-4 hónapokig nem megyek haza.

2014. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én szüleimhez kb 4-6 hetente tudunk eljutni, ők 100 km-re laknak tőlünk. Kicsit nehéz összeegyeztetni mert nekünk csak a hétvége jó, anyukám viszont folyamatos műszakban dolgozik.

Az anyósék egy utcával arrébb laknak, velük egy héten 2-3 alkalommal is találkozunk.

24/L

2014. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hetente egyszer biztosan mentem, úgy is, hogy másik városban lakom - úgy alakult a munkám, hogy a hét egy bizonyos napján a szülővárosomban dolgoztam, olyankor nem hagytam ki a látogatást sem. A távolság 60-70 km volt köztünk. Persze volt, hogy 2-3 havonta a hétvégéket is otthon töltöttem, de abban nem igazán volt rendszer, a heti egy látogatásban viszont igen, munka után, minden csütörtökön.

Sajnos ma már csak a temetőben látogathatom őket.

39/N

2014. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy varosban lakunk, hetente ketszer kb, nagyon jo kapcsolatunk van veluk, ferjemnek is :-)
2014. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

150 km-re laknak, negyedévente látogatjuk őket. Ebben van egy jó adag sértettség is, mivel nem hajlandóak támogatni, mondván nincs pénzük rá, ezért aztán én egyetemre is járok és állandóan dolgozom, állandóan hullafáradt vagyok, hiszen egy átlagos napom 10-11 óra munka/iskola, és akkor ebben még nincs tanulás, azt hétvégén csinálom "pihenésképpen". Közben meg anyukám amióta lejárt a gyes (pedig az nem most volt...) nem hajlandó elmenni dolgozni. Mondtam hogy látogassanak meg ők minket, szívesen látjuk őket, alhatnak is itt, nekik pont ugyanannyiba kerül az út, csak sokkal több a szabadidejük. De nem, mert nincs pénz és különben sem akarnak utazni. Én már nem vitatkozom, csak nem is utazom.

A párom anyukájával 1-2 hetente találkozunk, igaz ő pesti, ráadásul közel lakik, ráadásul csak úgy magától is hajlandó átjönni hozzánk beszélgetni egy kicsit.

2014. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!