Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mut gondoltok ezekről a...

Mut gondoltok ezekről a nevekről? Melyiket adjam a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Fiú: Dávid, Balázs, Bence, Zsolt, Máté

Lány: Elizabet, Emma, Emese, Izabella, Krisztina, Kata, Kinga

Amiket nem adhatok, pedig nagyon tetszene(sajnos közeli családtagok/gyerekei) : Anna, Eszter, Laura, Zsófia, Hanna

Mit gondoltok ezekről a nevekről? Mi jut róluk először eszetekbe?



2016. ápr. 12. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Bence meg a Máté nevet nagykorukra szégyenleni fogják,annyira gyerekes.
2016. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Balázs *.*
2016. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván azt adnám, amelyik a leginkább illik a vezetéknévhez.

Különböző nemű ikreket vársz? Vagy ez még csak tervezet? Párodnak/férjednek melyek tetszenek?

2016. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Nekem lánynevek közül csak a Kinga és az Elizabet tetszik. A Kinga névről nekem egy kedves, jószívű lány jut eszembe, talán azért, mert volt egy Kinga ismerősöm, aki ilyen volt. Az Elizabet nevet jól lehet becézni és arról egy nagyon bűbájos lány jut eszembe. A fiú nevek közül nekem egyedül a Bence az ami nekem elmegy.
2016. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Fiúból a Balázs vagy Zsolt, lányból a Krisztina vagy Kata tetszik.
2016. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Balazs es (Iza)Bell(a)
2016. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
A Dávid nekem mindig is tetszett,bár kicsit tucat név,de szép, méltóságos név. A Balázsról amindig egy alvó gyerek ugrik be,valószínű a vers miatt- Aludj el szépen kis Balázs. Bence ... Hát olyan kis ugribugri név. Zsolt jön be innen a legjobban, de abból is rengeteg van. Máté meg olyan málészájú név Számomra. Elizabet- Ez nekem túl történelmi. Emma , Emese, Izabella, Kata, Krisztina sose tetszettek, szerintem nem szép nevek. Kinga tetszik.
2016. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Egyik név sem különleges ezek közül, elég szokványosak és gyakoriak. Nekem ezért annyira nem tetszenek. De ha választani kéne, akkor a fiú nevek közül a Bencét választanám. Lány nevek közül pedig a Kingát vagy a Katát. A többi nem tetszik, számomra unalmas tucatnevek. :)
2016. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a Dávid tetszik. A barátom jut róla eszembe, mert őt is így hívják. :D (A Bence névvel kapcsolatban csak rossz dolgok jutnak eszembe, én ahány Bencét ismertem vagy ismerek mindegyik hülye. :D)


Lány nevek közül pedig az Emesét választanám. Az olyan mesésen hangzik. :)

2016. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Legyen Zsolt vagy Emese.
2016. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!