Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megcsalja a...

Minden férfi megcsalja a kedvesét? Kevés nekik a kedvesük?

Figyelt kérdés
Nem bízom a páromban, én nem tudom homokba dugni a fejem, ha el akar menni a párom a barátja gyermekének a születését ünnepelni 2 napra de nem mondja meg hova. A barátai mindíg leitatják és akkor azt se tudja mit csinál.Én mit tehetek? Hogy vegyem rá arra, hogy jöjjön haza éjjel és ne aludjon ott? Miért kell beletörödnöm, hogy Ö elmegy két napra a barátaival és én itthon maradok a kislánnyal, és azt se tudom mit fog ott csinálni? Van rá mód, hogy fontosnak érezzen minket?És ne a barátai véleményére adjon?
2010. ápr. 6. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Mond meg neki, hogy vagy ti, vagy a abrátai, neked úgy is jó, ha nem vagytok együtt, csak akkor szóljon, és már intézkedsz is.nincs más ötletem

Sok sikert

2010. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
az ilyen nőket KELL megcsalni...féltékeny hülyék...az ilyennek nemis való férfi..szegény pára nem mehet sehova...ez kész
2010. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélgetni akkor, amikor józan. Mondd el neki, hogy maximálisan megbíznál Benne, ha éreztetné Veletek, hogy fontosak vagytok neki, szeretnéd, ha az orrodra kötné, hogy mikor, mit, hol csinál és kivel. Csak vigyázz, ne hogy azt higyje, hogy Te most ellenőrizni szeretnéd és idegesíteni. Mondd el neki, hogy Te nagyon szereted Őt és szeretnél mindenről tudni, úgy, ahogyan Ő is tud mindent Rólad. Tedd hozzá, hogy most nem számonkérni szeretnéd, csak döntse el, hogy a haverok vagy Ti vagytok a fontosabbak. Amúgysem teheti meg egy apa, hogy a kislányát otthon hagyja az édesannyával 2 napra úgy, hogy semmit nem tudtok róla. Ez így nem család. Mondd el neki, hogy szeretnéd, ha mindent meg tudnátok beszélni, teljes őszinteséggel és nem titkolna előled semmit. :) Remélem sikerül, én nagyon szurkolok!! :)
2010. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülnék olyannak gyereket, sőt nem is élnék olyannal, akiben nem bízom. Ha pisiltető buli lesz, akkor valószínűleg nem megcsalni készül, és igen, ezek a bulik arról szólnak, hogy leisszák magukat a sárga földig, ha nem csinál ebből rendszert, akkor nincs ezzel semmi gond. Örülj, hogy nem a gyerek előtt csinálja.
2010. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

szerintem meg mindenkinek kell egy kis szabadság,egy kis egészséges titok.bízni kell ilyenkor,ez tart életben egy kapcsolatot.bizalom!semmit nem szabad erőltetni.ha azt mondja nem csal meg,hinni kell.

egyébként meg ha meg akar csalni,nem kell ahhoz két napra odalennie hidd el akkor megtalálja a módját akár egy órára is.

minél jobban gyanakodóvá válsz és kételkedsz,annál inkább adod alá a lovat.

én pl.személy szerint úgy vagyok vele,minek legyek hűséges,ha úgyse hiszi el a párom???minek bizonygassam a hűségemet ha úgyse bízik bennem???pedig sose csaltam meg és nem tenném,de folyton ezzel piszkál,hogy biztos megcsalom és nem mondok igazat,és ellenőriz...lassan ott tartok,már tök mindegy hogy az vagyok vagy sem,úgyse hisz nekem.

ezek mellett természetesen fontos,hogy ő is építse a bizalmadat,törődjön veled és a kicsivel.

előbb-utóbb te taszítod más karjába.bízz benne,ő pedig benned.

az én párom nagyon gyanakvó,ő kamionozik.lehetne nekem is ezer okom gyanakodni,hisz hetekig nincs itthon.de bízok benne.ha nem bíznék,egész nap rágódhatnék azon vajon mit csinál,kivel....és szép lassan beleőrülnék a gondolatban.és nekem kellene együtt élnem ezzel.

2010. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

A férfiak nevében írok, és az összes nőnek szól az üzenet!


1. Ha elmegyünk 2 napra valahová a barátainkkal, ne vágjátok a fejünkhöz a következőt: Döntsd el, ki a fontosabb, a barátaid vagy mi?????


2. A férj-feleség kapcsolat, nem szülő-gyerek és nem főnök-beosztott viszony!! Jegyezzétek már meg végre!!!!



(tudom, hogy nekünk (férfiaknak) is vannak tipikus hibáink, remélem, mi is változtatunk majd rajta, ha tudunk, de azért ti is figyeljetek már oda, hogyan viselkedtek!


És akkor most elárulom a titkot, miért csalunk meg benneteket (tisztelet a kivételnek, ami nagyon ritka)

.

Pontosan azért, mert le akartok uralni minket és a maradék önbecsülésünkkel elindulunk hódítani, hogy érezzük, hogy attól még férfiak vagyunk, mert kiskutyaként próbáltok kezelni minket!



(Nagyjából ennyi. Sajnálom, ha megbántottam valakit.)

2010. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Figyi. Talán nem csal meg. De ha már ennyire bizalmatlan vagy az nem jó!

Járj utána, vagy kérdezd meg tőle ilyenkor hova megy. Ha köcsög és nem mondja meg, akkor uccu neki menj el te jövő héten bulizni 2 napra (csajos buli) és hagyd ott a kislánnyal!

Ez neki is megjár!

Én ezt csinálnám!

26.L

2010. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

A fő kérdés, hogy mi a célod?


- Uralkodni akarsz a párodon? Felejtsd el, a fentiek fényében ő nem az a típus, akivel ez sikerülne! Egy darabig keseríthetitek egymás életét, de aztán a vége válás lesz, vagy egyikőtök feladja, és ezzel a boldogságát is. A hatalmi játszmák nem vezetnek családi boldogsághoz.


- Jó társat akarsz magadnak és apát a lányodnak? Akkor erősítsd a jó tulajdonságait. Valamiért beleszerettél. Gyereketek is van. Koncentrálj erre!


- Igazságos elbánást akarsz? Mondd meg neki, hogy most elmehet, de tartozik neked, és te is el fogsz menni a barátnőiddel egy Wellness hétvégére valahova, és addig Ő vigyáz majd a gyerekre! :)

2010. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja 26L vagyok, és persze ne áruld el, hogy hova mész! Ez a lényeg! Menj el és érezd jól magadat, ne menj haza este!

Ez így fair. Mert úgy nem, ahogy a te pasid csinálja. Mindenkinek a saját fas*zságaival kell megfelelni.

De fontos az, hogy ne vitázz vele, csak említsd meg, hogy jövő 7en csaj buli lesz és te mész. És kész. és vigyorogj a szájába, ja és ne említsd hogy azért mert ő is...dehogy! azért mert bulizni akarsz!

2010. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%
két ember között, semmi de semmi sem fontosabb a szeretetnél..higgyétek el!!!!nem az a lényeg hol van?mit és kivel csinál?hanem hogyan bánik veled?milyen férj?milyen apa?csak ez számít...tudom,sokan elítélnek majd,de én azt mondom ha a férjem meg is csalt engem ezalatt a 30 év alatt, akkor még inkább büszke vagyok rá, és szeretem, mert eközben mindvégig a tenyerén hordott, úgy tudott velem bánni,hogy tűzbe tudtam volna tenni a kezeimet, a hűségét illetően..!!!!!Sosem kérkedtem,sosem kutattam,sosem nyomoztam!!!DE A MAI NAPIG BOLDOGOK VAGYUNK,EGYÜTT!!!!!nincs túl sok mindenünk,de amink van,azt mi ketten hoztuk össze,mégsem cseréltem volna SOHA egyetlen milliomossal sem!!!!!!higgyétek el nekem, ez a lényeg!!!!!!
2010. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!