Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megcsalja a...

Minden férfi megcsalja a kedvesét? Kevés nekik a kedvesük?

Figyelt kérdés
Nem bízom a páromban, én nem tudom homokba dugni a fejem, ha el akar menni a párom a barátja gyermekének a születését ünnepelni 2 napra de nem mondja meg hova. A barátai mindíg leitatják és akkor azt se tudja mit csinál.Én mit tehetek? Hogy vegyem rá arra, hogy jöjjön haza éjjel és ne aludjon ott? Miért kell beletörödnöm, hogy Ö elmegy két napra a barátaival és én itthon maradok a kislánnyal, és azt se tudom mit fog ott csinálni? Van rá mód, hogy fontosnak érezzen minket?És ne a barátai véleményére adjon?
2010. ápr. 6. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17:44 nem minden férfi megbízható

és nem minden nő reagál le egyformán bizonyos dolgokat!

Ezeket meg kell beszélni! A hapsi meg ne titkolózzon, mert pont ettől gynús, hanem mondja meg kerek perec, hogy hova megy és mit csinál, ennyi! Ezzel egy társnak tartozunk!

Ha nem mondja el, mehet a kérdező is bulizni, és tépelődjön otthon a férj, hogy este vajon hol lehet és kivel?

2010. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok ember, aki a pasit védi: Szerintetek ha a nő menne el így napokra, az fair lenne? akkor osztanátok az észt, h az anyuka maradjon csak otthon a gyerekkel míg az apuka szabad? :) ejha, érdekes felfogás



Kérdező: én azt csinálnám, amit korábban tanácsoltak... menj el, érezd jól magad, de nehogy megenyhülj! teló kikapcs, ne tudja hol vagy, és legalább két napig haza se menj.

2010. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Így van! Hajrá csajszi! Irány a titkos buli!
2010. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akinek fontosabb az igazság, mint a boldogság, az ne reklamáljon, amikor majd azt kap. Csak azt. Ennyi.
2010. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!