Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az "anyós"?...

Miért ilyen az "anyós"? Hirtelen mibaja lett? Féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátom 20éves, én 17 vagyok.

több mint 5 hónapja járunk, nagy a szerelem.

Ismerem a családját, már hazavitt bemutatni, nem éreztem hogy utáltak volna a szülei, az anyjával sokat beszélgettem, jófej volt, mintha 1000 éve ismerne.

Én vagyok az első lány akit hazavitt, a többivel...szóval kihasználták az előző csajai.

DE mostanában hivogatja az anyja, amikor velem van.

Mais felhívja, és hallom hogy kérdezi tőle, hogy: "mit csináltok?" a barátom nagyon mérges lett nemis válaszolt neki.

Meg mondja az anyja, hogy menjen hazafele, pedig csak d.u. 5óra volt, meg hogy eleget találkozunk mi... stb

Persze a barátomat sem kell félteni nem ment haza, kikapcsolta a telóját....

DE miért ilyen az anyja?


2010. ápr. 7. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg ha megkérdezné a barátod az anyjától...
2010. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

egyfolytában hivogatja, komolyan, hívta 3orakor, felvette a barátom, és mondta neki az anyja, hogy holnap ne legyen sokáig, csak ma... a barátom meg nem akarta előttem lecseszne, hogy ugyan miköze hozzá, ezért normálisan beszélt vele. Utána 5kor megint hívta az anyja, hogy mostmár menjen haza, meg hogy mit csinálunk? miért van velem ennyit?

Mondta is a barátom, hogy lerendezi majd beszél vele, hogy állítson magán, nem dedós, és neki égő hogy hivogatja óránként....

2010. ápr. 7. 20:58
 3/20 A kérdező kommentje:

azt mondja neki az anyja, hogy széthullik a családjuk, mert a barátom velem van, és nincs otthon.

Nemértem mit van kiakadva, 1.nem sajátítom ki 2.a barátom eltudja dönteni, hogy kivel akar lenni 3.az apja egésznap dolgozik, az anyja is, így ezért is szétmehet a család. Logika!!!!!!!!!!

2010. ápr. 7. 21:00
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
A barátod 20 éves, akkor elvileg tudni kéne kezelni a dolgot!! Hogy mért ilyen az anyos azt nem tudom, lehet egyke a fia ?? Ráérzett hogy elvesziheti ???
2010. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Köldökzsinór-probléma. Majd elmúlik.
2010. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

neeem, nem egyke.

3an vannak tesók, van 1 húga és egy öccse is.

de már ugy megtudnám folytani a nőt.

2010. ápr. 7. 21:11
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért a barátod nem gyerek már. De te ne szólj bele, mert ha ne adj Isten egybekeltek, te leszel örökre a fekete bárány a szemében.
2010. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ez természetesnek nevezhető. Illetve nem kellene, hogy az legyen, de nagyon gyakori. Tudniillik az "anyósod" tudat alatt érzi, hogy el akarod venni tőle a fiacskáját. Nyugi, szerintem is szánalmas ez a viselkedés. Ne te beszélj vele, inkább kérd meg a párodat, hiszen ő ismeri jobban, ő tudja, hogyan kell vele beszélni.
2010. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Én is ebben a cipőben járok. bár a párom huga már elköltözött, s a szülök is elváltak már 20 éve, s az anyósnak azóta nem volt pasija. Bavan savanyodva s a Párom már 26 éves!! Dolgozik tisztességesen. Én fősuliba járok, alig talizunk. Minket is folyton baszogat... A múltkor engem szó szerint kidobott a lakásból mert a Páromnak pihennie és aludnia kell... Csak pislogtam.

Én azt vettem észre, h fél h egyedül marad, sztem nálad is ez van. Hiába vannak tasók mégis ő az idősebb, s mostmár lassacskán kirepülnek a fiókák... a barátod az első és még nem tudja elengedni s nem is akarja. Meg az anyák mindig a fiaikat féltik, az apák meg a lányaikat.

Töltsetek inkább több időt a barátodéknál, legyetek nyugodtan a szobájában, de legalább a srác otthon van. De a legfontosabb te ne bunkózz az anyóssal mert elmarod magadtól, s nehogy a párod is megorroljon rád.

Ha esetleg a párod későn megy haza, azé hívjon haza h mikor ér haza, s hol van. Talán jobb lesz! Szorítok!!!

21/L

2010. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
6%
Fikció : Fojtsd meg az "anyóst" 2 év felfüggesztett ,aztán boldogan éltek :D
2010. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!