Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós féltékeny rám a kisfiam...

Anyós féltékeny rám a kisfiam miatt. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

igyekszik tőlem elvinni a picit, múltkor a kisfiam jelezte, hogy hozzám akar jönni, ő erre kikapta apa kezéből. ha mosolyog rám a kisfiam, akkor is úgy tesz, mintha ott sem lennék (pl: múltkor néz a gyerek, miközben csinálom a teáját, anyós: a teát nézed, nagyon érdekes)

persze a baba nem nagyon van el nála, csak ha sétálgat vele.

igyekszem nem tudomást venni róla, röhögni rajta, de bosszant. a párom azt mondja ne foglalkozzak vele, de az édesanyjának nem szól semmit.


2009. márc. 27. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez megy pontosan.

plusz kötelező programként kellene naponta oda járnom a fiammal, amit nem teszek, ezért be is van fordulva.

ne foglalkozz vele, vedd ki a kezéből, én mindig azt csinálom. ha nem veszi a lapot, akkor szólj rá.

bár én már csak röhögök rajta, szánalmas 1 nő... nevetséges és elképesztően pimkó szegény:))

2009. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

pedig apának kéne kicsit fölvilágosítani a mamát....

szerintem finoman célozgass rá.pl.:ó kicsim milyen ügyesen észrevetted anyát;ide akarsz jönni anyához,na gyere....csak leesik neki,hogy mi van.

nekem attól van heroltom,hogy apósom már mindent adni akar a fiamnak,pedig csak 5 hónapos.Szerencsére jól bírja az ízeket.Félre értés ne essék,nem eteti,csak a kanalat belemártja és lenyalatja vele

2009. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök jól kezeled. Én nem engedném be a lakásba se amíg össze nem szedi magát.

Különben ha valami van az én párom se szól rá az anyjára. Nem tudom miért ilyenek...

2009. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem sajnos a legtöbb anyós ilyen, nem tudom miért.

De az enyém is, ha átjön, vagy mi átmegyünk hozzájuk egyből kikapja a gyereket a kezemből, utána meg, ha dolga van nem nekem adja ide, hanem a férjemnek (hiába én vagyok a legközelebb, inkább átmegy a másik szobába, mintha én ott se lennék), és hangoztatja, hogy a gyerek, hogy imádja az apját.

Tényleg imádja, nincs is ezzel gond, én is úgy nevelem, hogy minél többet tudjanak együtt lenni, együtt játszani (ha hazajön a munkából mindig együtt vannak) ő meg úgy viselkedik velem, mintha én nem engedném az apjához...


Az én anyósom még anyukámra is féltékeny, meg is mondta, hogy milyen dolog, hogy én anyukámtól kérek tanácsot, nem pedig tőle, pedig ő is felnevelt 2 gyereket (arról inkább nem írnék, hogy hogyan). 4 hónaposan már csirkemájat meg tojássárgáját, meg tejbegrízt akart adni a kislányomnak, és meg is sértődött, hogy nem engedtem...


NE haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de jó volt kicsit kiírni magamból, mert már nagyon unom, hgoy nem fogja fel,hogy én vagyok a gyerek anyja, nem ő., és nem kérek a jó kis tanácsaiból.


REmélem te jobban kijössz az anyósoddal!


Boldog babázást Neked!


6 hós kislány anyukája

2009. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm Köszönöm Mindenkinek már azt hittem csak velem fordul elő ilyen.Igaz nekem 2 lányom van,de pont ilyen cipőben járunk.A kisebbik lányom 6hetes mikor bejöttek a kórházba káposztás hússal(szülés utáni napon)hogy van-e tejem és hogy eleget evett-e,de úgy kérdezte,hogy az kritikán aluli,hogy hogy nemindult be még a tejem stb a falra másznék tőle.Ja a kedvencen babalátogatásra eljöttek és a nappaliba söröztek (após meg anyós).én meg utálom a sör szagot meg ott volt egy két hetes újszülött azzal sem foglalkoztak.Stb
2009. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok a válaszokat. kitartást mindenkinek, bár azt nem tudom, hogy meddig lehet ezt szó nélkül elviselni. kitartás mindenkinek. (egyébként az én anyósom is sokat panaszkodott, hogy az ő anyósa milyen volt :))
2009. márc. 27. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem az anyósod féltékeny....
2009. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!