Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy 40 éves...

Miért van az hogy egy 40 éves nő nagyon magányos? Senkije sincs, mindenhol lenézik, semmibe veszik, pedig átlagos, rendes. és emiatt már kezd bezárkózni.

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem elég nyitott kapcsolatokra.

Túl komolyan veszi mások véleményét.

Másoktól teszi függővé azt, hogy mit gondol magáról.

Pedig 40 évesen már elég felnőtt ahhoz, hogy tisztában legyen önmagával.

2016. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az a nő?
2016. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Önbizalomhiány. Ha ennyire rossz a helyzet, segítség kell: pszichológus, kineziológus, esetleg valami spirituális terápia. Hogy mi segít, azt saját magának kell kitapasztalni.
2016. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

kapuzárási pánik, kezdödő klimasz,

gyerekorból hozott önbizalom hiány szemáélyiség zavar, ritka szociális hálló

2016. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig az ilyen nők inkább keresettek lennének, valószínű azért nézik le mindenhol, mert nincs önbizalma, vagy olyan karakterű. Kis kedves, segítőkész, emberséges...az ilyeneken szeretnek taposni a majd én megmutatom típusú emberek...:(

Nekem a volt párom volt ilyen, de a fiával nagyon nem jöttem ki, pedig sajnáltam nagyon a kapcsolatot, meg a páromat, de a fia volt neki a mindene, én meg ebbe belefáradtam.

2016. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl szelíd, azért van ez.
2016. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért, de úgy érzem, hogy nem közvetlen a kérdezőről van szó
2016. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!