Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csak egy átlagos nő,...

Én csak egy átlagos nő, feleség vagyok. Sok olyan munka van amire nem futja az erőmből. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom olyan feleségek beszámolóit, akik udvart betonoznak, garázst építenek, autót szerelnek, falat vakolnak, komplett villanyszerelést végeznek és sorolhatnám még. Ti hogy bírjátok ezt?

2015. jan. 6. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Megsúgom, hogy még a 70 éves nagyanyám is képes betonozni.
2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
En azt csinalom meg ami "jolesik". A lakas van ertem, nem en oerte! Sok mindent a ferjem csinal.
2015. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Tudod a papír, akarom mondani a Gyakori oldala mindent elbír. Én is magam elé képzelem néha ha egy nő szétszedne egy autót, mikor indulna az újra!
2015. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
ja, segítek: itt a neten mindenki azt ír amit akar. minden nő agysebész, egy ribi az ágyban, és mellette betonoz :D
2015. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Hogy érted hogy nem futja az erődből? Hogy túl fáradt vagy hozzá, vagy maga az izomerő kevés?

Én sokáig éltem egyedül, így az egyszerűbb munkákat (villanykörte csere, szifontisztítás, valaminek a helyére csavarozása, lapra szerelt bútor összerakása) meg tudom oldani, de betonozni vagy garázst építeni már nem állnék neki egyedül. A szifontisztítást is pl először megmutatta apukám, utána már nem hívtam át ezért, szóval az elején azért sok mindent megmutattak. Vakolni sem állnék neki, festeni viszont most is mi festettünk a párommal.

27N

2015. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Átlagos nő vagyok, átlagos jövedelemmel, így nem engedhetem meg magamnak, hogy mindenhez szakembert hívjak. Így sok mindent magunk oldunk meg. Már betonoztam, burkoltam, festettem. És szégyen-nem szégyen, de hamarabb kétségbe esek, ha cipzárt kell cserélnem, mintha konnektort. :D
2015. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig a férjemmel együtt csinálom a felújítási munkákat és akkor ő megtanít.

Ahogy én is megtanítottam őt arra, hogy mi alapján kell kiválogatni a ruhákat a mosáshoz vagy mivel kell kádat tisztítani.

De én gyerekkoromban is segítettem mindig apukámnak, játéknak fogtam fel, hogy festéket keverni stb...

Mostmár mind a ketten meg tudjuk oldani a ház körül felmerülő problémákat (házimunka,meszelés, kertészkedés stb...),de azért olyanhoz, mint villanyszerelés szakembert hívunk.

Amúgy ismerek villanszerelő hölgyet, náluk ő szereli a lámpát, ilyesmit, nem a férje:)

2015. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem volt apàm akitől tanuljak,a férjem meg nem ért ilyenekhez az anyukàja is megmondta meccseken nőtt fel..de lusta is hàtimunkàba se segìt be :(

Ha vki megmutatja gyorsan tanulok..

Olajat mérni meg szélvédőmosót cserélni màr tudok..ha a gyerekek jàtékait kell javìtani azt én szoktam és lapraszerelt mutorokat is összetudok szerelni..

irigylem azokat a nőket akiknek olyan tàrsuk van akire fel lehet nézni aki "okos"mindenhez ért..húgom pàrja is mindent megcsinàl..

kerìtést lefesteni ilyesmiket én is megtudok csinàlni.de a benzinkuton paràzok ha tankolnom kell mert félek tulmegyek és nem lesz nàlam annyi pénz-olyan kutra jàrok ahol mindig kinn van vki segiteni..erre egyszer zàrva volt màshol tankoltam..egy sràc megmutatta..-na gondoltam magamba ha tudnà a férjem kutas de nem segìt..

a kocsimmal égő volt neki műszakira menni mert lecseszték mikor meglàttàk van venn két gyerekülés és milyenek a gumik stb.életveszélyes volt..na mindegy..jo ha egy nő többmindenhez ért..én pl.szivesebben nyirnék füvet is mint mindig csak takaritani :(

2015. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó előtti-ez jó ha kölcsönösen tanìtjàtok egymàst..de az enyém kuka hozzà..vagy szàzszor elmondtam a késeket lefelé tegye a mosogatogépbe meg a wc papir kicsi gurgulàra ne tegye a nagyot mert a közepe kifolyik stb..de mintha a falnak beszélnék..pedig màr a gyerekek is tudjàk tényleg rengetegszer elmondtam..
2015. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
B+, 8-as valj el, hagyd azt a szegeny embert el, hadd talaljon maganak egy igazi Not!
2015. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!