Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja vagyok együtt...

3 hónapja vagyok együtt barátommal és most tudtam meg hogy pszichiáterez jár és gyógyszereket szed. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 09:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem mindegy, hogy mi a baja.... Ha neurotikus jellegű(idegbetegség pl) az gáz, de ennek is vannak fokozatai....

2010. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan úgy döntesz ahogy mi javasoljuk?!

Nem mindegy miért jár dokihoz, mire kap gyógyszert

2010. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit kéne csinálnod? Ha a veled kapcsolatos viselkedésével nincs semmi problémád és nem látszik rajta hogy súlyos mentális problémái vannak, akkor gondolom nem hagynád el csak azért, mert megtudtad hogy pszichiáterhez jár?? Persze ha ezt nem tudod feldolgozni, akkor jobb ha még most vége lesz ennek a kapcsolatnak.
2010. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Na és?? Én is pszichiáterhez járok, és gyógyszert szedek, mert pánikbeteg vagyok. Ebből te semmit nem vennél észre, ha ismernél.

Akármi baja lehet a barátodnak, beszélgessetek a betegségéről!

2010. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Szereted őt? A kérdésed alapján nem...
2010. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Ismerd meg jobban. Kérdezd meg, mi baja.

Nekem volt egy pasim, aki a kapcsolatunk alatt kezdett el dokihoz járni és gyógyszert szedni. Depressziós volt. De rajta látszott, hogy "beteg". Megnyomorította az életem... Elhagytam, azóta boldog vagyok.

2010. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mérd fel, mennyire készít ki téged is a betegsége. attól, hogy valaki pszichódokihoz jár, még nem feltétlen bolond, dühöngő őrült. ha képes vagy elfogadni a bajával együtt, akkor hajrá. szereted egyáltalán? ha igen, akkor ez mondjuk fel sem merülne benned.
2010. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, és a férjem nem hagyna el miatta. Járok szakorvoshoz, és talán ő volt a legboldogabb, amikor látta, hogy hatásos a kezelés.
2010. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát járj utána. Annyi tragédia után hallani, hogy kezelték az illetőt. Ez persze nem jelent egyértelmű veszélyt, hisz sok esetben nem kezelt emberek követnek el dolgokat, csak elgondolkodtató, ha már úgymond bizonyított, hogy valami nem okés. Egy férfinél általában ez rizikósabb. Hajlamosabbak az agresszív kitörésekre, eleve előnyben vannak fizikai adottságaik miatt.
2010. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Elég nagy a piac, ha érted mire gondolok, nem feltétlenül kell neked hibás zöldséget választani. Akit már gyógyszerrel kezelnek annál már azért gondok lehetnek. Lehet, hogy együtt tervezitek az életeteket és ő egyszer csak felakasztja magát, vagy legyilkolja a családot. Más szemszögből, lehetne ő is becsületes, rendbe teszi magát belülről és csak utána vállal kapcsolatot.
2010. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!