Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek kéne "psziho...

Szerintetek kinek kéne "pszihológushoz" menni? A nejem szerint nekem, mert nem tudom túltenni magam a durvaságain. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Mondanék néhány példát. Van úgy, hogy valamiért balhét rendez. Legutóbb pl azért mert a kölkökkel a tartós kalácsot kezdtük meg, nem a másikat (az megszárad és dobhatja ki, csak szórom a pénzt stb. Bár a kalács egy nappal később elfogyott). Mostanra már kissé feledékeny a drágám, így tegnap pont az ellenkezőjét tette szóvá. Miért nem a tartós kalácsot kezdtük meg, amikor mindenki azt szereti?? Mondtuk, azért mert egy hete pont azért rendezett itt cirkuszt. Megkérdeztem tőle, hogy miért nem konzekvens, legalább mindig ugyanazokért a dolgokért cseszegetne? Akkor mondta, hogy orvoshoz (pszihológushoz) kéne mennem, mert nem tudom túltenni magam a dolgokon. Komolyan mondom, én tudnék felejteni, de szinte naponta produkál ilyeneket, ha az egyiken "túlteszem magam" ahogy ő mondta, hát itt a következő. Meddig "tegyem magam túl"?

Vagy pl. Ő egy ilyen paragrafus búvár, én meg utálom a paragrafusokat. Volt úgy, hogy megkérdeztem tőle valamit. Erre nekem esett, hogy hogyan lehet valaki ilyen hülye, hogy még ezt sem tudja??!! Mondta ő aki még egy képet vagy e-mail csatolmányt sem tud elmenteni, vagy pl. képtelen valamit beszkennelni...mert őt ezek a dolgok "nem érdeklik", nem is akarná azokat megtanulni. Én persze szó nélkül megcsinálom neki.

Közben pedig a neten mindenféle idióta oldalakon keresi magában a "csodát". Szerintem meg is találja, mert néha kb két méterrel a föld felett lebegve jár, legalább is úgy viselkedik.

Mégis kinek kéne orvoshoz menni?



2016. máj. 6. 08:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

szóval ő beleköt mindenbe, idegbeteg.

dugd meg, hátha segít

2016. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem váltok el? Miért jobb gyilkolni egymás idegeit? Az írásodból tökéletesen nyilvánvaló, hogy nem szereted ezt a nőt, és ő se szeret téged. Váljatok el és hagyjátok békén egymást.
2016. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Tudok valakit, aki olcsón felrobbantja a boszorkányt. Ha gondolod, írj!
2016. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Hű, néha én is ilyen vagyok. Ilyenkor kell nekünk egy kis szabadidő, gyerek és férj nélkül. :) Küldd el vásárolni, vagy szórakozni, vagy fodrászhoz... és lenyugszik egy kicsit. Sajnos ezt hozza ki a nőkből amikor úgy érzik már semmire sem jók csak szülni, meg főzni.
2016. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Pfff. Persze nehogy istenments külső segítséggel vagy nélküle megoldják a problémájukat, váljanak el, az mindig jó megoldás. Hát akkor legyetek ugyanolyan önző, egyszerű utat kereső emberek, mint a legtöbb a mai világban, nehogy már küzdeni kelljen valamiért... Csak azt tartsátok szem előtt, hogy egy válás során egyetlen áldozat van - a gyerek.


Egyébként megsúgom, én is szoktam sárkány lenni, főleg havi előtt és akkor, amikor a párom "elhanyagol, elfelejt" nőként kezelni. A feleséged nem csak anya, és igen, még ebben a korban is jól esik egy kis udvarlás, esetleg virág. Szóval erőltesd meg magad, bár nem csak neked, hanem neki is meg kellene... Úgyhogy mi lenne ha kicsit kettesben elutaznátok egy hétvégére? Mint amikor még udvaroltál neki. Elevenítsétek fel, egy kicsit legyen olyan minden mint régen. Nem ez a munka és gyerekek közötti ugrálás és befásultság.

2016. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
bocs de veled van a baj ezek tök átlagos családi dolgok mit kel ezen szenvedni gyenge vagy mint a libaf1s
2016. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
16: szomorú, ha neked ez a normális
2016. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%

ugyanmár minden családba megy az orditás hogy a család ne falja be a tartos kajákat mert mégis mi a lofasz1 fognak enni holnap

nem is értem egy felnött férfinak mit kel ezen magyarázni a

kérdező vagy retaldált vagy valami hü1e tini

2016. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szoktunk ordítozni meg idiotázni a férjemmel, hanem normálisan szólunk egymáshoz.
2016. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem normális ez az állapot - hiába fordul elő sok családban, h. a párok mindenbe belekötnek, vitatkoznak/ veszekednek. Ezt valószínűleg Ti ketten már nem tudjátok megoldani, mindenképpen szakember (párterapeuta) segítségét kérném. A figyelmesség, türelem, szeretet, és megpróbálni egymáshoz közelebb kerülni sokat javít(hat) a helyzeten. De ahhoz a nejednek is látni kell magatokat 'kívülről', hogy ő is akarjon változtatni. Sok beszélgetés, intimitás, egymás szeretgetése, szex és kiszakadás a megszokott környezetből lesz a kulcs.

Együtt vagytok még?

2017. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!