Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesznek jo kapcsolatb...

Soha nem lesznek jo kapcsolatban a szuleim es a baratom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 eves lany vagyok, a baratom pedig 26. 7 honapja ismerkedtunk meg. Nekem o az elso komoly baratom. Neki volt mar egy komoly kapcsolata par eve, de szerelmes meg nem volt, ahogy en sem. Szoval o is most szerelmes eloszor belem es en is bele. Mikor 1 honap utan bemutattam a szuleimnek, ugy tunt hogy semmi problema nincs es nem is lesz. Ket batyam van, veluk elek es a szuleimmel. A baratom apukaja mar nagyon reg meghalt, szoval o az anyukajaval el. Eleinte nagyon sokat veszekedtunk a baratommal, azert mert volt egy par fiu akikkel meg o elotte talalkozgattam es nagyon feltekeny volt. Tobbszor is sirtam emiatt annyira veszekedtunk, amit persze itthon a szuleim hallottak de nem tudtak mi az oka h veszekedunk, csak azt hogy mindig sirok valmiert. Ami meg jobban megnehezitette az o helyzetet, mert nem kedveltek elso perctol fogva. Az az indokuk hogy egyszeruen nem hozzam valo, mert kulon varosban elunk es hogy ott mashogy elnek az emberek. Mielott megismerkedtunk a bararom kint elt kulfoldon, ott volt egy jo munka helye. Haza jott nyaralni egy par honapra csak kozben megismerkedett velem, ezert nem ment vissza. Viszont itthon eleg nehezen tudott munkat talalni, amibe a szuleim nagyon belekotottek. Par honapja volt az elso nagyobb vita. Egesznap veszekedtunk a feltekenysegerol, azutan este a haz elott ultunk a kocsiba akkor mar kibekultunk. Apukam kijott es kiabalva mondta hogy most mar menjek befele meddig akarunk meg itt veszekedni... a baratomtol pedig flegman kerdezte h neked nem kene haza menned? Nem kell reggel kelned hogy dolgozni menj? A baratom nyugodtan valaszolt ra hogy masnap nem kell mennie. Azt se engedte apu h elbucsuzzak tole, csak bekellett jonnom. Mansap ment itthon a vita, hogy az en baratom nem dolgozik es nem is akar soha. Pedig csak miattam maradt itthon, es nem ment visza kulfoldre. Ezutan probltak eltiltani tole, de en nagyon szeretem ot es nem volt koztunk olyan problema amit ne tudtunk volna megbeszelni, szoval szoba se jott az h szakitsak vele. A legnagyobb baj az, hogy a szuleimmel nem lehet beszelni. Ez mar nem arrol szol hogy 16 eves vagyok es nem engednek bulizni. Arrol van itt szo, hogy komoly dolgokrol nem tudok veluk elbeszelgetni mert csak orditoznak velem ha probalok a baratomrol es a kapcsolatunkrol veluk beszelni. Ez a balhe utan a baratom nem is jott hozzank egy par hetig, ami miatt megint eleg sokat veszekedtunk. Megis valahogy ra tudtam arra venni, hogy jojjon el es beszeljen apuval. Akkor sem ertettek egyet, apu csak kotekedett de a baratom nyelt egy nagyot es elviselte. Ezt is csak miattam. Sok mindenben van igazuk a szuleimnek viszont az eloadasuk elfogadhatatlan. Azota eltelt 3 honap es ma vot egy ujabb balhe, ami ugy erzem mar soha nem fog megoldodni. A baratom eljott ertem, a haz elott voltunk. Apu akkor ert haza. Kerdezgette hova megyek el stb.. kicsit vitaztunk a baratommal a kocsinal, de viccelodve. Nem votunk ossze veszve. Egyszer csak apu behivott az udvarba a baratom pedig a haz elott maradt. Apu elkezd ordibalni velem, hogy azonnal fejezzem be ezt a kapcsolatot, o nem hozzam valo. Olyan csunya szavakat mondott ra, hogy az hihetetlen. Es a baratom ezt mind hallotta. Szoval inkabb elment innen mielott nagyobb balhe lett volna. Ezutan vissza jott ertem, hogy beszeljuk meg. Apu kovetni akart hogy hova megyek ki. Mikor beszaltam a baratomhoz a kocsiba,rogton hivogatni kezdett hogy hol vagyok, azonnal mondjam meg mert utanam jon. A semmibol elkezdtek ra veszekedni. Es en ket tuz kozott vagyok. Nem akarom a baratomat elvesziteni mert nagyon szeretem, de a szuleimmel sem akarok rosszba lenni. De olyan szavakat mondott ra apu, hogy o tobbet ide be nem teszi a labat. Amibe sajnos igaza van, mert ha rolam beszelne igy az o anyukaja en se lennek ra kivancsi tobbe. Szoval nem tudom, hogy mit csinaljak. Egyszeruen nem latom a megoldast erre a helyzetre. Nagyon szeretem a baratomat es szerencsere most minden rendbe van koztunk. De a batyaim megmondtak, hogy apu most azert csinalta ezt a balhet, hogy elzavarja innen a baratomat orokre. Sajnos nagyon ugy nez ki hogy ez sikerult neki. Ha valaki tudna nekem ebbe a helyzetbe segiteni az nagyon jo lenne. Nem tudom mi lenne erre a jo megoldas. Nem akarom sem a csaladomat sem a szerelmemet elvesziteni.
2016. máj. 21. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Költözz el, költözzetek össze a barátoddal, menj el hozzájuk, mert ez tűrhetetlen.
2016. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

1. Pedig valasztanod kell. Vagy a szuleidnel laksz es a baratodat veszited el, vagy a baratodat laksz - akar kimesz vele kulfoldre dolgozni - es a szuleid fognak haragudni rad egy darabig. Ha valoban szeretned, akkor nem veszited el oket. Ha csak a lelkiterror iranti vagyuk miatt kellesz nekik, akkor meg jobb is, hogy elveszited oket.

2. Felhivom szives figyelmedet, hogy 18 eves korodtol nagykoru vagy, EGYENrangu felnott, akinek nem kellene elturnie, hogy a szuleid ugy beszelhetek vele vagy a baratjaval, ahogyan a kutyaval sem szokas.


A dontes a te kezedben van. Nem konnyu, de dontened kell, were a "szereto" szuleid kenyszeritenek.

2016. máj. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

"Eleinte nagyon sokat veszekedtunk a baratommal, azert mert volt egy par fiu akikkel meg o elotte talalkozgattam es nagyon feltekeny volt. Tobbszor is sirtam emiatt annyira veszekedtunk, amit persze itthon a szuleim hallottak de nem tudtak mi az oka h veszekedunk, csak azt hogy mindig sirok valmiert. "


"ar honapja volt az elso nagyobb vita. Egesznap veszekedtunk a feltekenysegerol, azutan este a haz elott ultunk a kocsiba akkor mar kibekultunk. Apukam kijott es kiabalva mondta hogy most mar menjek befele meddig akarunk meg itt veszekedni... "



A szüleid azt is látják, amit te nem látsz a rózsaszín ködtől. Egy agresszív, elnyomó, komplexusos f...sz a barátod. Menekülj tőle, amíg nem késő. Apádnak igaza van. Voltam én is ilyen kapcsolatban. Eleinte csak az exekre féltékenykedik, majd mindenre, ami mozog. Nem nézhettem rá mosolyogva hímnemű lényre, nem vehettem fel egy masas sarkút, egy szexi ruhát, mert a hülyének kisebbségi komplexusa volt, amit azzal kompenzált, hogy engem cseszegetett.

Az sem normális, hogy otthagyta a jól fizető külföldi melóját miattad, mielőtt talált volna idehaza normálsat. Pár hónapot ki lehetett volna bírni távkapcsolatban is, ha normálisan, felnőtten gondolkoztok, és nem kell neki, hogy folyamatosan kontrol alatt tartson.

Most lehet, hogy szereted, meg ez az első kapcsolato, és nincs összevetési alapod, de szerintem is a legjobb lenne, ha otthagynád a vérbe. Nekem pl. 9-10 hónapos a mostani kapcsolatom, nem egy, nem két pasim volt korábban, vannak, akikkel a mai napig találkozom, és el is mondom. A barátom is találkozik más nőkkel, még exszel is. Soha nem volt köztünk féltékenyégi vita, igaz, más veszekedés sem. Amit ő csinál, az nem normális. Menekülj!

2016. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én nem fogom a szüleidet okolni. Beteges amit csinálnak, de ha 21 évesen nem tusz jobbat, mint a netre kiírni ezt, hát, így jártál....
2016. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Szerintem mivel nem vontad be őket nyilvan azt hiszik nem szeret

2016. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Marha jó kis kapcsolat lehet, állandóan veszekedtek, mert a pasid egy önbizalomhiányos kis bunkó, te meg minden elhiszel neki. Még nem volt szerelmes, ezt is elhitted? Állítom ez a csávó sosem élt külföldön.
2016. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ó, mamám! Nyisd ki a szemed!

Nincs egy normális kapcsolat előtted példának, hogy belásd a tiéd a fejétől bűzlik?

7 hónapnyi veszekedés, féltékenység... és ez neked az ideál?

Sokan beleesünk ebbe a hibába, hogy első kapcsolatban nem tudjuk, hogy mégis mit várhatunk és a rózsaszín köd elvakít... de téged legalább a szüleid megpróbálnak megmenteni, hallgass rájuk!

2016. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Az csúnya, ahogy szüleid viselkednek. Viszont amit leírtál, mi történt 7 hónap alatt, háááááát. Nálunk, több mint harminc év alatt nem volt ennyi veszekedés, sírás.

Felnőtt vagy, neked kell dönteni, de szerintem szüleid reálisabban látják, csak rosszul kommunikálnak.

2016. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

A szüleidnek igaza van, te egy elvakult kislány vagy, a barátod meg egy ezt kihasználó, önző farok.


Te döntesz, de biztosan megéri összeveszni a szüleiddel, egy ilyen féltékenykedő tuskó miatt? Szerintem nem, hagyd ott a pasid, zsarolgasson más csajt, te meg keress egy NORMÁLIS férfit!

2016. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős sztori: "szerelmes meg nem volt"

Mindegyiknek ezt szokták mondani, így szebben hangzik. Az előtte lévő 15 lányba sem. Beszédes...

2016. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!