Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesznek jo kapcsolatb...

Soha nem lesznek jo kapcsolatban a szuleim es a baratom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 eves lany vagyok, a baratom pedig 26. 7 honapja ismerkedtunk meg. Nekem o az elso komoly baratom. Neki volt mar egy komoly kapcsolata par eve, de szerelmes meg nem volt, ahogy en sem. Szoval o is most szerelmes eloszor belem es en is bele. Mikor 1 honap utan bemutattam a szuleimnek, ugy tunt hogy semmi problema nincs es nem is lesz. Ket batyam van, veluk elek es a szuleimmel. A baratom apukaja mar nagyon reg meghalt, szoval o az anyukajaval el. Eleinte nagyon sokat veszekedtunk a baratommal, azert mert volt egy par fiu akikkel meg o elotte talalkozgattam es nagyon feltekeny volt. Tobbszor is sirtam emiatt annyira veszekedtunk, amit persze itthon a szuleim hallottak de nem tudtak mi az oka h veszekedunk, csak azt hogy mindig sirok valmiert. Ami meg jobban megnehezitette az o helyzetet, mert nem kedveltek elso perctol fogva. Az az indokuk hogy egyszeruen nem hozzam valo, mert kulon varosban elunk es hogy ott mashogy elnek az emberek. Mielott megismerkedtunk a bararom kint elt kulfoldon, ott volt egy jo munka helye. Haza jott nyaralni egy par honapra csak kozben megismerkedett velem, ezert nem ment vissza. Viszont itthon eleg nehezen tudott munkat talalni, amibe a szuleim nagyon belekotottek. Par honapja volt az elso nagyobb vita. Egesznap veszekedtunk a feltekenysegerol, azutan este a haz elott ultunk a kocsiba akkor mar kibekultunk. Apukam kijott es kiabalva mondta hogy most mar menjek befele meddig akarunk meg itt veszekedni... a baratomtol pedig flegman kerdezte h neked nem kene haza menned? Nem kell reggel kelned hogy dolgozni menj? A baratom nyugodtan valaszolt ra hogy masnap nem kell mennie. Azt se engedte apu h elbucsuzzak tole, csak bekellett jonnom. Mansap ment itthon a vita, hogy az en baratom nem dolgozik es nem is akar soha. Pedig csak miattam maradt itthon, es nem ment visza kulfoldre. Ezutan probltak eltiltani tole, de en nagyon szeretem ot es nem volt koztunk olyan problema amit ne tudtunk volna megbeszelni, szoval szoba se jott az h szakitsak vele. A legnagyobb baj az, hogy a szuleimmel nem lehet beszelni. Ez mar nem arrol szol hogy 16 eves vagyok es nem engednek bulizni. Arrol van itt szo, hogy komoly dolgokrol nem tudok veluk elbeszelgetni mert csak orditoznak velem ha probalok a baratomrol es a kapcsolatunkrol veluk beszelni. Ez a balhe utan a baratom nem is jott hozzank egy par hetig, ami miatt megint eleg sokat veszekedtunk. Megis valahogy ra tudtam arra venni, hogy jojjon el es beszeljen apuval. Akkor sem ertettek egyet, apu csak kotekedett de a baratom nyelt egy nagyot es elviselte. Ezt is csak miattam. Sok mindenben van igazuk a szuleimnek viszont az eloadasuk elfogadhatatlan. Azota eltelt 3 honap es ma vot egy ujabb balhe, ami ugy erzem mar soha nem fog megoldodni. A baratom eljott ertem, a haz elott voltunk. Apu akkor ert haza. Kerdezgette hova megyek el stb.. kicsit vitaztunk a baratommal a kocsinal, de viccelodve. Nem votunk ossze veszve. Egyszer csak apu behivott az udvarba a baratom pedig a haz elott maradt. Apu elkezd ordibalni velem, hogy azonnal fejezzem be ezt a kapcsolatot, o nem hozzam valo. Olyan csunya szavakat mondott ra, hogy az hihetetlen. Es a baratom ezt mind hallotta. Szoval inkabb elment innen mielott nagyobb balhe lett volna. Ezutan vissza jott ertem, hogy beszeljuk meg. Apu kovetni akart hogy hova megyek ki. Mikor beszaltam a baratomhoz a kocsiba,rogton hivogatni kezdett hogy hol vagyok, azonnal mondjam meg mert utanam jon. A semmibol elkezdtek ra veszekedni. Es en ket tuz kozott vagyok. Nem akarom a baratomat elvesziteni mert nagyon szeretem, de a szuleimmel sem akarok rosszba lenni. De olyan szavakat mondott ra apu, hogy o tobbet ide be nem teszi a labat. Amibe sajnos igaza van, mert ha rolam beszelne igy az o anyukaja en se lennek ra kivancsi tobbe. Szoval nem tudom, hogy mit csinaljak. Egyszeruen nem latom a megoldast erre a helyzetre. Nagyon szeretem a baratomat es szerencsere most minden rendbe van koztunk. De a batyaim megmondtak, hogy apu most azert csinalta ezt a balhet, hogy elzavarja innen a baratomat orokre. Sajnos nagyon ugy nez ki hogy ez sikerult neki. Ha valaki tudna nekem ebbe a helyzetbe segiteni az nagyon jo lenne. Nem tudom mi lenne erre a jo megoldas. Nem akarom sem a csaladomat sem a szerelmemet elvesziteni.
2016. máj. 21. 00:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyan, hagyjátok. Az első nagy szerelme, sem szülők, sem barátok, de még az Úristen sem fogja őket szétválasztani, amíg tart a rózsaszín köd. Majd egy pár hónap, év múlva rájön, hogy ez egy idióta szkalap, addig meg veszekednek egy jót naponta. Ezen az emberek többsége átesik, nem olyan tragédia. És tény, hogy a szülők sem a legérettebb módon kezelik a helyzetet.
2016. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elso komoly kapcsolatod eled, es maris azt varod azoktol akik 21 ev ota nevelnek, 22 ev ota szeretnek es Te vagy eletukben a napfeny, hogy huzzak be fuluket/farkukat egy rozsaszin kodfoszlany miatt, amit az elso tavaszi szello el fog fujni.. Szuleid mar tudjak amit Te meg nem. Csak tenyleg jo hulyen adjak elo a dolgot ez teny. Majd jusoon eszedbe mikor Te is ra fogsz orditani a 20 eves gyerekedre egy ilyen dolog miatt. Te mar tudni fogod azt is h ez nem vezet eredmenyre. En is elzavarnam azt a gyereket, aki naphosszat balhezna a lanyommal feltekenysegbol. Csak en nem a gyerekemmel orditanek hanem azzal a kis poccsel. Az ilyen nem ferfi, legyen akarhany eves. Szenvedni fogsz mellette. Az is buzlik, hogy hazajott a munkabol 'miattad'. Ott valami mas is van a hatterben nagyon valoszinu. Sztem elege volt mar a kulimunkabol amit ott kinn csinalt, talalkozott veled es most ezzel indokolja (akar sajat maganak is) hogy hazajott. Ez hiba. Es onzo dolog is.

Akarhogy is van, neked kell dontened. Ulj le a szuleiddel harmasban, vagy csak apaddal (aki kulonben nagyon szeret teged, sokkal jobban mint ez a srac valaha is fog) es mondd el neki hogy lehet hogy neki van igaza, de te szereted ezt a sracot es szereted oket (szuleidet) is. Lehetoleg akkor ulj le apaddal miutan mar megvacsorazott.. Ez komoly, nem vicc.

Innen egyenes kovetkezmeny lesz (de ne azert mert orditoztok) hogy elmesz a sraccal, osszekoltoztok.

Aztan majd szenvedhetsz mellette de ezt mar nem tudod kikerulni, meg emlekszem milyen az elso tevedes.. Ha most kirugod akkor is szenvedni fogsz es utana esetleg meg haragudni is apadra amiert olyan volt amilyen..

Es meg mielott tulzottan elkenodnel: hasonlo dolgokon majd'mindenki atesik. Kicsit olyan mint az elso tuzkeresztseg.

Kulonben a ti korosztalyotok mar szerencses, mert ma mar rengeteg olvasnivalo, eloadas van a temaban ahonnan kiderul mik a buktatok. Csak egyet mondok:

Csernus Imre: 'A Ferfi' cimu konyve kicsit nyersen de jol hozza a lenyeget. Ezen kivul is vannak konyvek, amiket erdemes elolvasni. Most mondjam, h barcsak nekem is a kezembe nyomtak volna egy ilyet 20 eve?? Akkor most nem irogatnek itt a GYK-n szombat hajnalban..


38F (aki tulzottan raer)

2016. máj. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!