Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem jövök ki nevelőa...

Mi van ha nem jövök ki nevelőapámmal? Már 6 éve velünk él (igaz külön házban) és mindenbe beleszól. Holott én úgy gondolom nem sok köze van a dolgokhoz.

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

1. MEnnyi idös vagy?


2. Miket kifogásol, mibe szól bele?


3. HA anyád szerint is jogos, akkor igenis van köze hozzá

2016. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc kérdés: Valaki a családból beleszól a dolgaimba.


Ez nem azt jelenti, hogy ő a rossz.


Lehet hogy látja nem vagy elég ügyes egy két dologban és tippet akar adni .

De lehet csak a saját malmára hajtaná a vizet.

2016. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még otthon élek anyukámmal és a nevelőapámmal, de még sohasem engedtem beleszólni a dolgaimba (tetkó, piercing)

Volt pár megjegyzése neki is, de kerekperec megmondtam neki, hogy Ő nem az apám, ne szóljon bele...

17/L

2016. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen próbálkoztam ilyennel, de csak a vuta volt belőle, meg hogy anyám is mellette állt! Anxám azt szeretné, idézem: "Szeretném ha több köze lenne hozzátok" (+ nővérem, bátyám)
2016. máj. 21. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van hozzátok? Gondolom akkor a fizetését nem is adja haza, abból egy fillér se megy rátok soha, igaz?
2016. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fizetését? Még ha lenne neki olyan! Vidékeken árul a piacokon, az meg köztudott,hogy vagy bejön vagy nem az adott napon! Nem is igazán zavar hogy piacon árul, de legalább ne lenne annyira nagyra magával meg az "erkölcseivel" amikor demmit sem tud felmutatni belőle! Vagy nincs igazam?
2016. máj. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!