Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek ilyen dacos,...

Hogy ne legyek ilyen dacos, szemtelen és pimasz?

Figyelt kérdés
Az összes tanároknak vissza beszélek ha kell ha nem, volt olyan amikor a majdnem osztályfőnökit kaptam emiatt, az igazgató is többször odajött hozzám, hogy anyukám észre vette-e a változást, a tanárok kérdezgetik a legjobb barátaim, hogy mi bajom van, a kedvenc tanáraim is magamra haragítom akaratlanul, de akármennyire is próbálom vissza fogni magam nem sikerül, azt szeretném ha figyelnének rám, még az osztálytársaim id állandóan mondják, hogy vegyek vissza de ez lepereg rólam. Valaki tudna segíteni, hogy abba hagyjam, bár abba hagynám de egyszerűen nem tudom elviselni, hogy szinte teljesen egyedül vagyok pár igaz barátom van anya, tesvérem és az anyai nagyszüleim, apa elköltözött valami nőért és az ő szüleivel nem is tartom a kapcsolatot. Valaki tud segíteni ennek leküzdésében? Nem akarok ki fordulni önmagamból! Előre is köszönöm a válaszokat és azt, hogy egyáltalán elolvasta. Bocsi a csappongó írásért.
2016. máj. 24. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kifelejtettem, hogy mindig az ellenkezőjét csinálom annak vagy nem is csinálom amit mondanak de ez a tanárokra vonatkozik.
2016. máj. 24. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehát tudod mi a gond veled, akkor ezen változtatnod kell és kész. Más nem tud neked segíteni ebben, a cselekedeteidet te irányítod, ahogy te akarod. Egyszerűen csak normálisan kell viselkedned és meg is van oldva a dolog. Azt is írod hogy teljesen egyedül vagy, közbe meg felsorolod hogy vannak barátaid is, családod is... egyáltalán nem is vagy egyedül. Miért gondolod ezt egyáltalán? Mit akarsz ki figyeljen még rád? És miért a leghülyébb módszerrel akarod ezt elérni? Ezzel a viselkedéssel csak azt lehet elérni hogy mindenki ellened lesz és végül totál egyedül maradsz tényleg, mert nem tudnak majd elviselni.
2016. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nézz igazán mélyen magadba vizsgáld meeg miért vagyilyen. ha megtaláltad akkor könnyebben tudsz ellene tenni. Vagy keress fel egy "dili" dokit ne félj tőle én is voltam ilyen dokinál.De kérheted I stensegítségétis én pár hete téértem a jó útra azótaminden sokkal jobb lett. Nekem 2 kamaszgyerekem van a lányom is ilyen "dinka" volt mióta megvátoztam belülről NEM VESZEKSZÜNK! Legalább próbálj meg hinni mglátod jobb lesz
2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önuralom.
2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sportolj rendszeresen - leköti a felesleges energiáidat, nyugodtabb leszel, több lesz az önbizalmad, és mindig léphetsz egyet előre, az új cél, önmagad határai felé, ami motiválhat.

Legyen egy hobbid, amiben ki tudsz bontakozni, alkoss valamit, ha közel áll hozzád, akkor kreatív dolgot, vagy ami érdekel, bármi.

2016. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) még nagyon szívesen meg hallgatók párat
2016. máj. 24. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen viselkedés önbizalomhiányra és magányra utal. De ez a rossz módja annak, hogy felhívd magadra a figyelmet. Tanulj meg a Silva-féle agykontrollt, ez egy nagyon jó módja az önismeretnek és azon változtatásnak.
2016. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen az apukád iránti jogos dühödet töltöd ki az ártatlanokon.

Ha jól tudom ezt hívják indulatáttételnek.

Egy normális apa tud tekintélyt ébreszteni, és irányít. ő eltűnt. Második vonalban tekintélye kell legyen a tanárnak, és muszáj irányítania, másképp nem megy a tanítás.

Szóval kivel is feleselsz igazából? Jóapáddal...

Menj el a suli pszichológusához, ha van. Ha nincs, akkor a sulidoki, vagy a védőnő tud segíteni neked ingyenes és kamaszokkal foglalkozó szakemberhez jutni.

Beszélhetsz erről egy olyan tanárral is, akiben megbízol.

A nagyszülőket se írnám le egészen, sose lehet tudni mire jó, ha mégis beszélsz velük.

De az elspszichológus a legfontosabb.

2016. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!