Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok felejteni ezeket...

El tudnátok felejteni ezeket a sértéseket? Nálatok volt már hasonló szituáció?

Figyelt kérdés
5hónapig munkanélküli voltam.Anyagi gondok nem jöttek elő,mert elég volt az a pénz is,amit a párom keresett.De nem is ez a lényeg.Most úgy néz ki találtam munkát,el tudok szerencsére menni dolgozni.Viszont ez az 5hónap teljesen tönkretett lelkileg.Egész idő alatt szinte naponta csak a sértéseket,durvaságokat kaptam,hogy mekkora senkiházi r.banc vagyok,semmit nem csinálok,semmit sem érek,költözzek-takarodjak,és még sorolhatnám.Üvöltözések,durvaságok.Mások előtt éreztette ugyanezeket. Nem tudtam volna hova menni pénz nélkül.Ha úgy nézzük kimutatta a foga fehérjét.Én meg csak nyeltem,nyeltem,megváltoztam.Régebben bármikor megmondtam neki a véleményemet,most meg már a szavakon gondolkozom hogy mit mondjak ami nem szül veszekedést,vagy egyáltalán megszólaljak-e.Amint elmegyek dolgozni,biztos vagyok benne hogy meg fog változni a viselkedése.Itt csak az a kérdés,hogy én ezt az 5hónapot csak úgy felejtsem el ? Előtte esküvőről volt szó,stb. de ezek után azt érzem hogy leégne az arcomról a bőr ha olyan embernek mondanék igent egyszer az életben az anyakönyvezető előtt,aki lehordott mindennek.

2015. jan. 30. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élnék vele. Az aki bajban nincs mellettem, az jólétben se legyen. Ha ennyire nem tudsz rá támaszkodni, akkor egyáltalán miért agyalsz a közös jövőről?
2015. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél már eszednél, ahogy megkapod az első fizut, lépj le a fenébe!!
2015. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ez tényleg kész már. Szedd össze magad és lépj. Ilyet nem lehet megbocsájtani, rendbe hozni sem...ez kész.
2015. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért gondolkoztam el ezen,mert lassan nem látom reálisan a dolgokat.Mert ugye volt hol laknom ez idő alatt,volt mit ennem,de ez mellé megkaptam a "szeretetcsomagot" is.Pénz nélkül az ember elég sebezhető,kezdek már nyuszivá válni sajnálatos módon,nem vagyok olyan határozott mint voltam :s
2015. jan. 30. 22:41
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit gondolkodni.Nehogy már hálából maradj.
2015. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én se bírnám. Egyáltalán nem tisztel téged ez a férfi.

gondolj bele, hogy pl a munkatársaival normális, a családjával is, a bolti eladoknak is megadj a tiszteletet, hiszen gondolom másokat nem szokott leordibálni. Neked viszont abszolót nem. Tehát én szedném a sátorfámat amilyen gyorsan csak tudom. Sajnos én is hasonló szituban vagyok, illetve én nem kapok ilyen durva szavakat, egyszerűen csak nem tehetem meg anyagilag hogy külön költözzem, pedig nagyon szeretném... szóval átérzem hogy nem könnyű, és nekem is nehéz volt de én eldöntöttem hogy szeretnék boldog lenni és boldog ember mellett élni, nem pedig egy lapos kapcsolatban szenvedni. Neked is ezt tanácsolom, hogy azért van az élet hogy élvezzük, ne azért hogy olyan emberekkel töltsük akiket nem is szeretünk. MEg fogod találni azt a férfit aki 100x jobban fog tisztelni téged! Üdv.

2015. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A párodtól el is várhatod, hogy segítsen a bajban, üvöltözés nélkül, főleg ha gondot sem jelent neki. Bebizonyította, hogy nem bízhatsz benne.
2015. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember visszaél a kiszolgáltatottságoddal. Szerinted mit csinálna veled, ha a gyereketekkel lennél otthon, esélyed se lenne elmenni otthonról, hogy legalább ne halld a sértéseit, és hónapokig-évekig anyagilag függnél tőle? És ha neadj'isten súlyosan megbetegszel? Ezt gondold végig, mielőtt döntesz.
2015. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

én párom is ilyen volt, pont ezek a félelmek voltak bennem, amit előttem levő írt.


de nekem semmi nem kellett tennem, mondanom, ő elhagyott később.

2015. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felejtsd el. Fogd magad és hagyd ott, nem érdemli meg, hogy vele maradj.

Én is voltam munkanélküli 3-4 éve, 8 hónapon át, és nálunk ráadásul még az anyagi helyzet is nagyon durván rossz volt emiatt. Mégsem hallottam SOHA egyetlen szóval sem a páromtól, hogy senkiházi, semmirekellő lennék, meg hogy semmit sem érek. Ellenkezőleg, mikor kiborultam, ő vigasztalt, hogy nem az én hibám a helyzet, ő tudja, hogy keresek munkát, de manapság nehezen kap az ember stb., majd túl leszünk ezen is, megoldjuk. És ezt így is gondolta. Azóta már a férjem, pont azért, mert tudom, hogy a legrosszabb helyzetben is számíthatok rá. De ha azt csinálta volna, mint a te pasid, kivágtam volna, az tuti.

27N

2015. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!