Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek nevelőintezetbe ha...

Elmehetek nevelőintezetbe ha már otthagytam a sulit, de nem bírok tovább it lenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Még egy nevelőintezetben is jobb lenne.

17 éves leszek februárban lány, a tanulmányom szüneteltetve van majd most mikor vége lesz ennek a tavenek akkor hagyom ott végleg. És ez is lenne a kérdésem hogy egy nevelőintezetben kell járni iskolába akkor is ha én már otthagytam? Ha igen van külön iskolájuk vagy én valaszthatok

? ? Kérlek segítsetek. Nem bírom tovább. Mindenképpen el kell innen mennem. Hol tudnék intézkedni hogy vigyenek el innen?

És milyen okok miatt vinnének el?

Számít az hogy mindenképp el akarok menni vagy azt nem veszik figyelembe? Amugy miskolc mellett lakok , de az se lenne baj ha nagyon messzire kerülnek... köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Miért akarsz elmenni? Privátban nagyon szívesen beszélgetek veled, ha írsz. :)

21l

2016. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Sttol h kiirod ketszer a kerdest meg nem leszel megsajnalva kamasz vagy ennyi tanuljal inkabb holnap suli
2016. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az alattad lévő kérdés nagyjából ugyanez, ha nem te írtad ki, akkor olvasd át ezeket a válaszokat is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Csak nagyon nyomós indokkal emelnek ki a családból. Konkrétan most van tele a sajtó azzal a szörnyű esettel ahol nem emeltek ki a családból egy kislányt, akit halálra éheztettek a szülei. A nevelőotthon nem játszótér, csak ha nagyon komolyan van veszélyeztetve egy gyerek, akkor kerül nevelőotthonba, egyéb esetekben a hatóság a szülővel maradást javasolja, mert a család egyben tartása az elsődleges cél.

2016. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erőszakkal kapcsolatos segélyvonal nőknek:

[link]

Egyéb lelki segély szolgálatok:

[link]

2016. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen terveid vannak a jövőre nézve? gondolok itt arra,hogy életed végéig 8 általánossal szeretnél dolgozni? lassan gyárba is kevés, szalag mellé
2016. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Par oraval ezelőtt olvastam egy hasonló kérdést, nem en irtam ki viszont irtam neki uzenetet de még nem válaszolt.
2016. máj. 26. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

csak egy hosszú procedura végén lehet valakit kiemelni a családból, 18 éves korodig le se megy az eljárás

amúgy sem valami vidám kollégiumi szállás nem is tudom mit képzelsz

tanulj meg alkalmaszkodni vagy jövöre menj tovább tanulni és keres kollit

2016. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!