Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámat mindennél és mindenk...

Az apámat mindennél és mindenkinél jobban gyűlölöm, kerülöm, ahogy csak lehet, nem szólok hozzá, nem törődök vele. Változtatnom kellene ezen? Ha kellene, akkor hogyan? Hogyan szeressek meg valakit, akit jelenleg iszonyatosan gyűlölök?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 11:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Undorító hangokat ad ki.
2010. ápr. 11. 11:54
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy erted, hogy undorito hangokat ad ki? Idos az apukad?

Irj le egy konkret sztorit amiben ugy erzed a legjiobban sertett teged, hogy kepet kapjunk a viszonyotokrol, mert ez igy eleg keves amit irsz.

2010. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító hangok a fingás, böfögés, turházás? Vagy milyen undorító hangra gondolsz? Mert ha ezekre, akkor az természetes folyamat. Persze nem mindegy hol és mikor csinálja az ember. Szerintem csak szimplán nem enged bulizni a haverokkal, és tanulásra ösztönöz. Ez a te bajod, apád meg jót akar. Ha leírsz egy konkrétumot, akkor tudunk csak normálisan válaszolni!
2010. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
annak örülj hogy van apád és még nem távozott el az élők sorából!szar dolog árvának lenni én csak tudom
2010. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
velem is így van.. sosem vesz részt semmi beszélgetésbe csak mondja hogy egyetértek anyáddal stb. és amilen hangokat kiad :S + péntek este felhív telón hogy "mi a baja a sz.gépnek" ami azért vicces mert őő egész nap gépezik.. de persze direkt baszogat :/
2010. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezen változtatnod?

A rokonait nem választhatja meg az ember, ez egy nagyon igaz mondás, itt is igaz. Nem vagy köteles szeretni őt. Nézz át rajta és kész.

2010. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem csak egyszerűen védeni akar téged.

És ha bele gondolsz ez nem is rossz. Sőt inkább nagyon is jó! (Majd meg tudod ha ő nem lesz már.)

19/L

2013. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!