Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek elváltak a szüleik!...

Akiknek elváltak a szüleik! Hogyan éltétek át? Hogy alakult utánna?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én örültem neki amikor végre elváltak. Évek óta éreztem hogy rossz a viszonyuk és kellemetlen volt ezzel élni. Utána sokkal boldogabbak lettek mind a ketten.
2016. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mivel sajnos mi voltunk a célkeresztben (minden mocskolódást rajtunk keresztül csináltak), minden nyugis volt, amikor nem voltak együtt. Nehéz volt, csúnya válásuk volt. Viszont együtt még rosszabb volt, nagyon stresszes életet éltünk addig.
2016. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%

Én is eltudom mondani, hogy most nyugodtabbak a napok.

Akkor mikor megtudtam, még szó szerint kiborultam, nem akartam elhinni pedig tudtam, hogy jobb lesz úgy, hisz szörnyű évek voltak.


Idő kell a megnyugváshoz :)

2016. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem akartam hogy elválljanak de ha ez nekik így jó, így jobban érzik magukat és ők külön boldogok akkor énis probálok boldog lenni. Az elején énse voltam boldog de mondom mivel láttom hogy igy boldogok akkor enis boldog vagyok.
2016. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Tesóm totál kattant azóta. Én és anyum megnyugodtunk
2016. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk én akartam, hogy elváljanak. Apámat inkább nem nevezném embernek sem... Egy szánalmas alkoholista, aki amióta csak emlékszem rá, verte az édesanyámat. 15 voltam, amikor arra mentem haza egyik nap, hogy anyukámnak eltörte az orrát, az ujját és az arccsontját. Akkor elpattant bennem valami és majdnem belé vágtam egy kést.

Szerencsére eltudtunk jönni a barátom egyik lakásába és új életet tudtunk kezdeni. Mindenkinek jobb így és csak remélni tudom, hogy apám egyedül fog meghalni, kínok között a pia miatt.

Nem egy vidám sztori, de azóta anyukámnak is van egy tündéri új párja, mi pedig decemberben házasodunk össze a párommal és fogalmam sincs, hogy mi lett volna, ha ott maradunk.

Néha jobb az embereknek külön és ezt bármennyire is nehéz, de el kell fogadnia a gyerekeknek is. Azt kell akarnia, hogy a szülei boldogok legyenek és ez nem feltétlenül egymással valósítják meg.

2016. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Eleinte én is örültem,hogy végre elválnak ,sok volt az ide-odaköltözés és már kiborító volt és nagyon megviselő. Utána pedig mérges voltam.


Fater az egójától ki sem látszott. Játszotta végig az áldozatot,meg a megbántott kisherceget. Szánalmas és most is annak tartom. Anya hiába áldozott felérte bármit, nem sikerült. Két emberen múlik a kapcsolat. Minden meg fog változni. Sz***ar lesz, nagyon,főleg ha új családjuk lesz, nagyon fogfájni, de túl kell élni.


Én pedig minden erőmmel azon vagyok,hogy ne essek abba a hibába,amibe ők és ne legyek olyan mérhetetlenül unalmas és szánalmas, mint ők.

(Totál felszínes és képmutató kapcsolat volt az övék, egy az egyben külsőségekre alapozva)


Te mit tehetsz?

Te jobb apa/anya leszel, jobb házastárs leszel és törekedsz arra, hogy olyan embernek fogadj örök hűséget, aki biztosan megbecsüli, nem pedig olyat, aki éppen még most szép vagy kerek a segge...


Támaszkodj a barátaidra és próbálj inkább a saját életedre koncentrálni! :) Kitartást!

2016. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-en vagyunk testvérek, előtte sem voltunk annyira felügyelve, de onnantól végleg vége volt, mindenki azt csinált amit akart...

A legrosszabb talán az volt, amikor az eset után X hónapig mindenki csak szidta hol az egyik, hol a másik szülőt...nekem már a t0k0m tele volt ezzel, legszívesebben leordítottam volna a fejét annak aki mondta nekem a hülyeségeket, holott semmit nem is tudott a dolgokról...

Én már előtte lelki problémákkal küzdöttem, egy lapáttal rátett ez is, sajnos többször ért negatív behatás emiatt...mára már megszoktam, de minden megváltozott, főleg, hogy tesómék anyámmal mentek, én apámmal maradtam, hogy ne maradjon egyedül, de végül én maradtam egyedül...

Hát sok rossz követte a szétszakadást, lelkileg mindenkit megviselt...


23F

2016. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 1. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha végre kezdenének valamit magukkal...

Nem is házasok...szóval. Apámnak nyílt titok, hogy vannak női...szóval értitek. Szerintem ha én elköltözök egyből külön fognak költözni.m

2016. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!