Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek szigorú z anyátok?...

Nektek szigorú z anyátok? Főleg olyanok érdekelnek akiknek elváltak a szülei.

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek ellene? Hogyan viselitek?
2013. jún. 19. 09:00
 1/3 anonim válasza:

Anyámék elváltak,anyám egyre jobban meg van zakkanvA.Persze ezek a dolgok rajtam csapódnak le,és tökéletes bűnbak vagyok neki.Tőkéletes célpont,feszűltésg levezetsére és arra hogy legyen kibe belerúgni az helyett aki megcsalta.Hogy viselem?Már sehogy mert nagy ívben lesz@rom...

Sokszor volt hogy úgy kellett lefogni mert majdnem neki mentem.Életem legrosszabb időszaka volt.Amit tehetsz,mielöbb elköltözni ottohonról és jó ideig feléje sem nézni..

2013. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
..és ha még csak 15 éves vagyok, akkor mit csináljak?:( Apukám külföldön él, hozzá nem mehetek..
2013. jún. 19. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Elváltak, de sosem volt egyik sem túlzottan szigorú.. Ne azt nézd mit tegyél ellene, hanem, hogy együtt, hogy tudtok ezen változtatni.. Én tisztában voltam vele, hogy ha ellenszegülök, sosem lesz jobb.. Mindig hazajöttem mikor mondták, ha lehetett hamarabb, igyekeztem a kedvében járni, megtettem mindent így tárgyalóképessé váltam a szemében, látta, hogy van bennem felelősség tudat és szép lassan egyre többet és többet engedett..
2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!