Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa valoszinuleg csalja a...

Apa valoszinuleg csalja a feleseget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma ugy volt csinalni akartam apukam telefonjaval magamrol egy fotot es beugrott egy beszelgetes .. veletlen ramentem es egy nő írt neki hogy pénzre van szuksege 10 ezer forintra, meg hogy nemtudnak most osszefutni CSAK A KOCSIBAN MINT MULTKOR

szerintetek? nem tudok igy nyugodtan lefekudni meg azt kell neznem hogy apam belenez a felesege szemebe tok artatlanul és fú

beszéljek szerintetek mamával vagy hagyjam az egeszet?



2016. jún. 3. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Megelőzöm az elkövetkező 50 kommentelőt, miszerint semmi közöd hozzá...
2016. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Kamukérdés-veszély!
2016. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
53%
Ez hülyeség, hogy semmi közöd hozzá, ha a család tagja vagy, érint a dolog, azaz közöd van hozzá. Viszont ez attól is függ, hogy milyen a helyzet. Ha házasok és egy ágyban alszanak, stb, akkor érdemes lenne az egésszel kezdeni valamit. Ha ezek nem állnak fenn, akkor annyira nem lehet érdemes. Azt is meg kell figyelni, hogy mennyit beszélnek egymással a szülők, mert ha mondjuk nem sokat, akkor az elhidegüléshez vezethet, ami kiválthatja ezt az egész "keresek egy szeretőt" mentalitást. Ha viszont sokat beszélnek a szülők, akkor eléggé szörnyű az egész. Az is fontos, hogy miért vannak még együtt. Ha csak amiatt, mert "Jaj, hát itt a gyerek", akkor azt kell mondanom - ami eléggé szomorú -, hogy sokkal jobb lenne, ha külön útra térnének, mert így lehet, hogy a gyereknek látszatra jó lesz, de valójában nagyon nem lesz jó senkinek. De én alaposan átgondolnám az egészet, hogy mit is láttam és mire lehet ebből következtetni ténylegesen.
2016. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

miert lenne kamukerdes?:) nem vesztegetem az időm kamukerdesek irogatasara.

mellesleg azert tettem fel a kerdest mert nem tudom megemeszteni... most nezzem vegig azt hogy egymas szemebe neznek apamek es csokoloznak 3 gyerek mellett?

2016. jún. 3. 19:16
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Elváltak a szüleid?

Szerintem is elég hülyeség az, hogy nincs közöd hozzá, hiszen az Édesapád.

Én azt tanácsolom, beszélgessetek többet, finoman kérdezz rá valahogy, hogy "apa, ugye neked csak xy (név-a felesége neve) van?"

Válasz nem:

Ha nagyon komoly ez a kapcsolat, akkor úgy is tudósítani fog róla Téged, a feleségét pedig elhagyja, biztos, hogy valami probléma van köztük, ezért keresett mást.

Válasz igen:

Akkor pedig nyugodj meg, és feküdj le nyugodtan.

Fel a fejjel! :)

2016. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

lefenykepeztem a beszelgetest a telefonommal,szoval van ra bizonyitekom.

utananeztem a holgynek (aki irt apanak) facebookon, es eleg kihivo, alparian k*rv*s fotók vannak róla.

sokat beszélnek, egy agyban alszanak igen.

a mostani felesegevel is ugy jott apa ossze,hogy az anyukamat csalta meg.

mellesleg 14 eves vagyok.

2016. jún. 3. 19:18
 7/29 anonim ***** válasza:
48%

"lefenykepeztem a beszelgetest a telefonommal,szoval van ra bizonyitekom. "


És mit akarsz kezdeni vele?

2016. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%
Most te akarsz a nagy igazságtevő lenni ? Az erkölcscsősz, aki megmondja, mit lehet és szabad tenni ? Csak nem te voltál az, aki az anyádtól való válást is hasonló módon intézte a háttérből ? Eleve nagy bunkóság családtagnak a személyes dolgai között kutathatni.
2016. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Hidd el jobb, ha nem szólsz bele, nekem is volt hasonló helyzet, anyám csalta apámat amit úgy tudtam meg, hogy az a férfi akivel csalta emailben küldött olyan felvételeket amin együtt voltak, megmutattam apámnak és válás lett belőle
2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%
Megmondom, mért kamukérdés: 1. Mért más telefonjáról fényképezkedsz 2. Mért ugrott be egy beszélgetés fényképezés közben 3 Mért olvastad el 4. Mért írná a nő, hogy mint múltkor, mikor tökéletesen elég lenne annyit írni, hogy a kocsiban 5. Mért nevezed az anyádat, mintha idegen lenne, az apád feleségének.
2016. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!