Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa valoszinuleg csalja a...

Apa valoszinuleg csalja a feleseget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma ugy volt csinalni akartam apukam telefonjaval magamrol egy fotot es beugrott egy beszelgetes .. veletlen ramentem es egy nő írt neki hogy pénzre van szuksege 10 ezer forintra, meg hogy nemtudnak most osszefutni CSAK A KOCSIBAN MINT MULTKOR

szerintetek? nem tudok igy nyugodtan lefekudni meg azt kell neznem hogy apam belenez a felesege szemebe tok artatlanul és fú

beszéljek szerintetek mamával vagy hagyjam az egeszet?



2016. jún. 3. 18:54
1 2 3
 21/29 Skorpió87 ***** válasza:

Arra nem gondolt senki, hogy a kérdezőnek milyen rossz lehet, hogy az Apukája megcsalta az Anyukáját és most újra ez a helyzet áll fenn ? Ha kiderül a dolog, akkor az apa megint keres egy új hölgyet és így tovább... Normális, nyugodt élet...


Nekem rossz lenne ez az egész helyzet és szívesebben maradnék Anyámmal, ha lehetne.

2016. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

semmi közöd... bár tényleg elég vacak helyzet. Inkább feldolgozni mint feszegetni.


Amúgy nem feltétlen jelent ez megcsalást...

2016. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én akkor se szólnék bele, ha mondjuk a szüleim közül az egyik megcsalta a másikat. .

Attól engem még szeretnek a szüleim, semmi közöm hozzá .Természetesen szomorú lennék,de ha megromlott a kapcsolat közöttük,akkor ne folytassák.

Ők döntsék el maguk között,beszéljék meg mi a legjobb,helyes, a gyerek ne avatkozzon bele.

2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

"Arra nem gondolt senki, hogy a kérdezőnek milyen rossz lehet, hogy az Apukája megcsalta az Anyukáját és most újra ez a helyzet áll fenn ?"


De igen, gondolt. És mennyire segít ez a kérdezőn?

Mellesleg még ez sem menti azt a fajta magatartást, hogy lefotózza más magánbeszélgetését, és bele akar avatkozni egy párkapcsolatba, 14 évének érettségével és tapasztalatával. Ha bárki az ő kínos/kompromittáló csevegését nézegetné messengeren, lefotózná és barátjának/barátnőjének elküldené vagy bármi más módon felhasználná ellene, itt üvöltene mindenki, hogy máglyára vele.

Sz@r, amit apu tesz, még sz@rabb együtt élni azzal a nővel, aki tevékenyen részt vett anyu megalázásában és a család felbomlásában, erről lehet bátran véleményt alkotni, de nem hatalmaz fel senki magánszférájában turkálásra. 14 évesen épp ideje ezt megtanulni, ha már saját maga felé nyilván elvárja ezt a kedves kérdező és tinitársai.

2016. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nekem is ugyanúgy turkálnak a magánbeszelgeteseimben.
2016. jún. 5. 00:03
 26/29 anonim ***** válasza:
47%
Rögzítik és fel is használják ellened?
2016. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Amikor anyukam fenyeget,igen:)
2016. jún. 5. 10:31
 28/29 anonim ***** válasza:
31%
Mert egy szülő megteheti méga Te korodba, hogy turkál, visszafelé viszont nem így működik. Tudom most rossz ezt hallgtani de majd egyszer megérted. Tényleg még kicsi Vagy ahhoz, hogy a szüleid magánéletébe avatkozz. Egyáltalán, hogy megértsd. Aztán 20- 30 év múlva azt is megérted, hogy egy házasságban nagyobb próbák és nehezzebb dolgok is vannak, mint a félre lépés. Nem olyan fekete-fehér dolgok ezek.
2016. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg se a gyerek se a szülő esetébe nem okés a másik cuccába turkálni, a másik ellen felhasználni meg pláne nem!


Kérdező. Tudom, hogy rosszul esik neked az amit láttál, de ez a fajta bosszúállás fölösleges. Ha annyira akarsz valamit csinálni esetleg négyszemközt beszélj apukáddal, bár én ezt is hülyeségnek tartom.

Sajnos az egyetlen logikus lépés az, hogy vársz.

2016. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!