Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa valoszinuleg csalja a...

Apa valoszinuleg csalja a feleseget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma ugy volt csinalni akartam apukam telefonjaval magamrol egy fotot es beugrott egy beszelgetes .. veletlen ramentem es egy nő írt neki hogy pénzre van szuksege 10 ezer forintra, meg hogy nemtudnak most osszefutni CSAK A KOCSIBAN MINT MULTKOR

szerintetek? nem tudok igy nyugodtan lefekudni meg azt kell neznem hogy apam belenez a felesege szemebe tok artatlanul és fú

beszéljek szerintetek mamával vagy hagyjam az egeszet?



2016. jún. 3. 18:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

3 eves voltam amikor elváltak valoszinu hogy en mukodtem benne kozre

nem kutattam mas dolgai kozt,veletlen mentem ra a beszelgetesre

2016. jún. 3. 19:35
 12/29 anonim ***** válasza:
Hívd félre apukádat, mondd el neki amit láttál
2016. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
qrvák 10K ért fél órát lenyomnak.
2016. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, apád nem fog megváltozni, és előbb-utóbb ugyanúgy lebukik, mint az első házasságában. Megértem, hogy nehéz elnézni, amit csinál, viszont mostohaanyád felnőtt nő, neki kell majd döntenie, ha kiderül a dolog. Még az is lehet, hogy rég tud már róla, elvégre ő sem egy szende lányka, ha nős pasival kavart annak idején.
2016. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
0%
Próbálj összehozni egy édes 3-mast, akkor nem lesz válás
2016. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
Az is lehet, hogy rossz helyre írta, meg ez nem biztos, hogy azt jelenti amire gondolsz
2016. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

10-es:

1. Tudod vannak olyan telefonok, amelyek jobb minőségű, kevésbé szemcsés képeket csinálnak, tőlem is elszokták kérni csak a kép miatt.

2. Messengerről hallottál már? Ha pont ott volt a fényképező gomb ahová a chatfej beugrott, rögtön megnyitja (eskü jártam már így)

3. Ezt most komolyan kérdezed?

4. Mint magadon is tapasztalhatod, nem mindenkinek egyforma a gondolatmenete.

5. Mert nem az anyja, hanem a mostohaanyja.

6. *Miért.

2016. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

szerintem se szólj bele. igen,sanszos,mert aki egyszer félre lép,az megteszi mégegyszer is.

de hidd el,nem tudja végtelenségig titkolni. ha tényleg a szeretője írt neki,akkor szerinted nem fog lebukni a felesége előtt? ugyan már.. ne szólj bele,majd ők elintézik maguk között. még ha apukádat csalnák azt mondom oké,szólj neki. de apukád felesége neked egy kvázi idegen. mármint nem ő a rokonod,hanem apukád. ne árulkodj

2016. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nincs közöd hozzá, ez a felnőttek dolga.

Foglalkozz a saját magánéleteddel bármennyire is helytelen az apukád cselekedete.

2016. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
amelyik választ hasznosnak találtam ment a zöld kéz, köszönöm
2016. jún. 4. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!