Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket a párom igen?

Nem akarok gyereket a párom igen?

Figyelt kérdés
Szörnyen félek a szüléstől, a terhesség velejáróitól. A mensest is utálom ez miatt, mert nem látok benne értelmet. Viszont szeretnék gyereket csak nem szülni.. A párom is nagyon szeretne legalább kettőt meg én is. Ezt hogyan lehet megoldani pl pszichológus nélkül?
2016. jún. 6. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

örökbefogadás nem könnyű, főleg,hogy lehetne természetes úton is gyereketek. én ebben nem nagyon bíznék.

beszélgess már szült nőkkel,hogy miket tapasztaltak,milyen volt a terhesség és a szülés. van aki könnyen viseli és élete legszebb időszakának tartja.. sajnos ez van,ha gyereket szeretnétek és te vagy a nő.

2016. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
spirállal lényegében eltünteted a menzeszt (nálam alig volt), a szülésnél meg manapság lehet kérni császármetszést mindegy mi van, szóval azt is ki lehet küszöbölni.
2016. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igy jártam. Könnyű a férfiaknak bezzeg :D. Egyébként is inkább férfias nő vagyok sose a fehér ruháról álmodoztam de megtörtént, hogy belefutottam a páromba. Amúgy ha lenne is saját gyerek, mindenképp szeretnék örökbe fogadni is.
2016. jún. 6. 11:59
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ha lehet saját kár örökbe fogadni.Egyrészt naaagyon sokáig tart a procedúra, a tanfolyam ,a próba 1 hónap amíg ellenőrzik jó szülő vagy e. Plusz elveszel egy pártól egy gyereket úgy hogy te valójában tudsz szülni :S de ez csak az én magánvéleményem, amúgy a terhesség velejárói smafu a gyerekneveléshez képest :D
2016. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

#4

Tele vannak a gyermekotthonok szóval nem vennének el senkitől semmit. Persze nem újszülöttben kéne gondolkodni.

2016. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
jóó de a többség csak abban gondolkozik vagy 3 év alattiban és őszintén a fölött jóóval pl. tizenévest nem is fogadnak örökbe, mert a gyerek 7 éves kora környékén kifejlődött jellemmel rendelkezik amit már nem igen lehet formálni
2016. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki fél a szüléstől meg a terhességtől. Ez normális.

Szerintem próbáljátok meg.

Ha semmiképp sem tudsz ezzel megbarátkozni, akkor marad az örökbefogadás.

2016. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Tehát az üzeneted, szarjuk le a gyermekotthonokat, az is szüljön, aki nem akar? Hurrá!
2016. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
az 5#-nek igaza van,tényleg sok gyerek várna örökbefogadásra. de ettől függetlenül nagyon bonyolult az egész procedúra. és nagyon sok a c típusú gyerek is. ha tényleg örökbe akarsz fogadni,akkor nem lehet arra sem nemet mondani.. és hiába a nevelés, a roma vér bennük marad. a szomszédomék is 2-3 évesen vettek magukhoz egy roma gyereket. hiába nevelték tisztességessen, mégis rossz útra tért,rossz társaságba keveredett. nem egyszerű. szerintem jobban jársz,ha közösen vállaltok gyereket.
2016. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem szülnék. Pláne úgy, hogy nem akarok gyereket.

Elhagy és nekem marad a nyűg. Kösz, nem.

2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!