Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hallott már a PUA szoról?

Ki hallott már a PUA szoról?

Figyelt kérdés
Állitolag az alfahimmre mondják, de nem sosem hallottam még.
2010. ápr. 11. 20:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden nő egyforma, de a nők elsöprő többségében lapul egy, az evolúció során rögzített kognitív minta, ami meghatározza, hogy milyen magatartásformákat tartanak kívánatosnak a férfiakban. Régen pl. fontos volt, hogy a hím domináns és védelmező típus legyen, különben a nő nem volt hosszú életű. Mivel ezek a minták nagyon lassan változnak, még évszázadokkal az érvényességük "lejárta" után is jelen vannak a férfi-női kapcsolatokban. Erre lehet építeni - ha sejted, hogy milyen viselkedésforma mekkora valószínűséggel milyen reakciót vált ki a nőből, jó eséllyel kiválthatod, hogy vonzalmat érezzen irántad. Ez persze nem elég, ha úgy nézel ki mint a jeti, de hatásosnak azért hatásos.


(Protip: eddig az ÖSSZES nő, akinek ezt elmesélték, azt mondta, hogy "á, ez őrá biztosan nem hat"; a profi PUÁ-k pedig kb. ezer elcsábított nőnél tartanak. Az első trükk, hogy teljesen mindegy ki mit mond, a tettek és az eredmények számítanak...)

2010. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
ez érdekes, de szánalmas :)
2010. ápr. 15. 20:11
 13/36 anonim ***** válasza:
55%
huh... az előttem komentelő egy eléggé értelmes személy. És teljesen igaza van. A nők akármit is mondanak (általában) még mindig úgyanazokra a dolgokra buknak mint anno az ember megjelenésekor (persze ezek a dolgok már formálódtak és másképpen vanak jelen a társadalmunkban mint régen , megjegyzem ezt már Darwin is levezette csak az ő könyve tipikusan az amiröl mindenki beszél de senki nem olvassa...) És ezekre a PUÁ-k nagyszerűen tudnak építeni. Én nem tartom őket anyira szánalmasnak mivel a női lélek kiismerése egy elégggé bonyolult feladat, ráadásul ott helyben azonnal tudniuk kell, hogy a nő egy-egy mozdulat mit is jelent, mit is takar? Tudnia kell a hanglejtésből is "olvasni". Jó megfigyelőnek kell leniük, hogy kitudják választani az ideális nőket akiknek eltudják csavarni a fejét. És ha belegondolunk a nők is ugyan ezt csinálják. Elolvassák a Cosmóba, a Glamour-ban meg a többi magazinban, hogyan is kell pasizni? Hogyan szedjenek fel egy bárban egy fiút? Milyen mozdulatokat tegyenek? Csak a nők hosszú távra szeretnének maguk mellé valakit, a férfiak pedig "gyárilag" olyanok, ohy minnél több nővel szeretnének büszkélkedni (ezt is még a megjelenésünkkor kaptuk) Nah aszem enyi....
2010. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
A szánalmas az, hogy erre bűszkék, igen biztos fel tudna engem is csípni egy ilyen, vagy már megis volt.
2010. ápr. 17. 16:59
 15/36 anonim válasza:
75%

A normálisabb PUÁ-k (ismerek néhányat) nem arra verik magukat, hogy hány nőt fektettek meg. Természetesnek veszik, hogy jók a nőknél, diszkréten kezelik a kapcsolataikat és nem csinálnak belőle nagy ügyet. A tudásukkal nem élnek vissza, sokkal őszintébbek a nőkkel, mint az átlagpasi.


Hogy szánalmas-e ez az egész? Ha nem tudok valamit vagy valamihez nem értek (jelen esetben az ismerkedéshez), akkor szerintem ezerszer szánalmasabb, ha magyarázkodom önmagam és mások előtt ("én ilyen vagyok és kész, ez van"), mintha CSELEKEDNÉK és megoldásokat keresnék a problémára. Ha például kövér vagyok, akkor nem azt hajtogatom, hogy nehezek a csontjaim, nincs időm stb., hanem - hogyha a kövérségem tényleg zavar engem és nem csak másoknak akarok megfelelni - diétázni és sportolni kezdek, egy TERV segítségével. A PUA közösség egy ilyen hasonló tervet ad az ember kezébe, melyet követhet a céljai elérése érdekében.

2010. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
17%
TE nem vagy büszke ha egy jópasival jelenhetsz meg valahol?
2010. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:

pua.hu

Puart.hu

Itt nízetek utána.

2010. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
32%
A PUA-k nem a nőket ismerik, hanem az ösztönöket. Szánalmasak, mert akkor ismernék jól a nőket, ha meg is tudnák őket tartani. Vagy beszariak és félnek az elkötelezettségtől, vagy valójában NEM ismerik a nőket annyira, hogy hosszú távra is képesek legyen vele kapcsolatot kiépíteni. Ezért tovább állnak, mert különben hamar kiderülne, hogy nem is értenek semmit.
2010. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
56%
Ki mondta, hogy nem tudják megtartani őket?
2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Igen, van jó és rossz is ebbe a dologba, de sajnos én több rosszat fedezek fel belőle

2010. máj. 23. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!