Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy haragszom az...

Normális hogy haragszom az ex-sógórnőmre amiért kihasználta a bátyám? Hogy tehet egy nő ilyet? Nincs önbecsülése?

Figyelt kérdés

A második gyerekük születése után volt egy kis gond a kapcsolatukban. A baba beteg volt, a nagyot is megviselte a helyzet, nehezen jutottak túl ezen.


Most már 1 éves múlt a kicsi is. A sógornőm visszament év elején dolgozni és most beadta a válást. Azt mondja már akkor elvált volna, de akkor nem tudta volna eltartani a gyerekeket és félt, hogy a bátyámnak ítélik őket.


2016. jún. 19. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Van gyereked? Perzse fontos az önbecsülés, a gyerekem meg annál is fontosabb. Egyébként pár hónappal halogatta a válást, más évekig szokta és biztos nem csak emiatt várt. Lehet ő is azt hitte, megoldódnak a dolgok. Szerintem ez nem a te dolgod, ezért nem érdemes haragot tartani vele.
2016. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Neked haragudni-nem kéne. Az Ő dolguk.
2016. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De igen, ezért halogatta! Hogy a bátyám addig is eltartsa!
2016. jún. 19. 11:00
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Szült bátyádnak két gyereket, amint a kicsit már nem viseli meg annyira az elszakadás,egyből elkezdett dolgozni....micsoda egy szar alak. Jobb lett volna,ha ott marad még 10 évig bátyád nyakán,eltartatja magát meg a gyerekeket, a fizetését meg az utolsó forintig magára költi,sokkal több önbecsülésre vallana.
2016. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Azt is írd már le, hogy a bátyád mit művelt. Azért egy nőnek egy pár hónapos, ráadásul beteg kisbaba mellett nem az lesz az első gondolata, hogy válni kellene, hacsak nincs rá nyomós oka.
2016. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A bátyám is követett el hibát, ok. De kettőn áll a vásár! A feleségének nem csak a gyerekekkel kellett volna foglalkoznia 0-24-ben, hanem eszébe juthatott volna az is hgoy van egy férje.
2016. jún. 19. 11:13
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul megcsalta, amíg a nő otthon ápolta a beteg csecsemőt és nevelte a nagyobb gyereket?
2016. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Vagy a tesódnak is eszébe juthatott volna, hogy a felesége két kicsivel van otthon, ebből az egyik beteg...
2016. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom, van-e gyereked. A kisfiam az első évében 2 óránként evett, ráadásul, fejnem kellett a tejet,mivel nem szopott. Emellett a háztartás. Üzött vad voltam, napi 2 órát aludtam 6 felé elosztva. Ne haragudj, nem tudtam emellett fitt-csinos lenni, és bár nagyon-nagyon szerettem a férjem,megkérdeztem a napi gondjairól, beszélgettem vele, ellátztam őt is, de arra, hogy szexuális vágyat keltsek benne holmi tollasbálra, nos erre nem voltam képes. Volt szex,persze, de csak olyan hétköznapi,semmi extra. Szerettem őt nagyon, de az alváshiány ebből azért sokat levont.
2016. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg ponthogy van önbecsülése! Nem marad a tesókád kapcája! Nagyon is jól teszi, bárcsak több ilyen bátor nő lenne!

Neked meg kérdező egy ugyanilyen főnyeremény párt kívánok, mint a testvéred! Érdekelne mit hozol ki a helyzetből!

2016. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!