Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig mindenki kihasználta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindenki kihasználta hogy szerethető lány voltam, most udvarol egy átlagos de pénzes fiú. Szerintetek boldog lehet valaki így?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolatba voltam mindig odaadó voltam, sőt sokszor pénzt is áldoztam , bevásároltam ételt, ruhát vettem a barátomnak aki kihasználta ezt és nem becsült meg pedig hűségesen szerettem.. én már nem hiszek a szerelembe, udvarol most egy pénzes fiú, aki külsőre átlagos, viszont belsőleg nagyon normális és imádnivaló, boldog lehet így valaki ha az érdekeit is nézi? 21l
2016. jún. 9. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"bevásároltam ételt, ruhát vettem a barátomnak " Ez úgy hangzik, mintha valami hajléktalanszálló lettél volna:D.

Egy pénzes fiú erre nyilván nem fog rászorulni, ilyen téren nem fog kihasználni, őneki megvehetsz bármit, nem kell attól félned, hogy kihasznál, hisz ő is megvehetné. A pénzes fiúk inkább a szexre mennek, olyan téren használják ki a lányokat.

2016. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged kihasználtak úgy érzed,de attól még nem kell neked is feltétlenül kihasználni valakit!Meg felesleges azzal összejönni,akit nem is szeretsz,jaj kedves,rendes stb de ilyen alapon akkor már bárkivel össze lehetne jönni,csak nincs értelme.
2016. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát lassan egy hónapja találkozunk minden nap de nem erőszakoskodik aztmondja vár rám:)


Én nem akarom kihasználni, jó ha van pénz, de sose volt ez az első szempont párválasztásnál, jaa de egyebkent vonzódok hozzá de nem akarok vele lefekudni még

2016. jún. 9. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már egy hónapja vár rád, akkor viszont valószínűleg tényleg fontos vagy neki. Ha nem erőltet semmit, az jó jel, akkor fontos vagy neki, szerintem ő nem fog kihasználni, ez alapján rendes fiú lehet.
2016. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm hát remélem is, hogy végre egy szeretetre méltó embert kifogok magamnak!
2016. jún. 9. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
De azért olyan sokáig ne várjál, ez az egy hónap szerintem bőven elég volt, a legtöbb fiú már rég feladta volna. Szerencséd, hogy ilyen kitartó a srác, de azért annyira ne húzd sokáig, mondjuk ha tényleg odavan érted, akkor örökké is várni tud rád, de azért hadd legyen egy kis sikerélménye is.
2016. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!