Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan párkapcsolatról, ahol a nő 20 évvel idősebb a férfinál? (Férfi 30, nő 50)

Figyelt kérdés
Lehet ebből komoly kapcsolat?
2010. ápr. 13. 12:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Azért egy 38 éves nő és egy 30 éves férfi sztem nem hasonlítható össze egy 50 éves nővel és egy 30 éves férfival.
2010. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Klimaxos néni kisfiút akar. Borzalom. Valaki írta, hogy nem hasonlítható össze 38 éves nő és 30 éves férfi kapcsolata az 50-30 felállással. Ez igaz. 20 év baromi sok(k).
2010. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%

A szomszédban pont így van, a nő 47 a fiú 28 és megvannak.Még aztán a fiú a nagyon féltékeny!!!

A nő nem bánná ha még születne esetleg egy közös gyermek, de a fiú nem akar.Régóta együtt vannak, szeretik egymást, talán a fiún jobban látszik, hogy odáig van meg vissza, a nő azt mondta nekem, hogy tudja ez a kapcsolat nem fog élete végéig tartani, mert a fiú bármikor szerelmes lehet egy fiatal lányba és ő akkor el fogja engedni, bár nagyon szereti.De ezen nem gondolkozik most, mert élvezni szeretné az életét és a szerelmet!

2010. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem közeli ismerősről, és elsősorban az érdekel, hogy lehet-e igazi szerelem ilyen esetben a nő és a férfi részérlől egyaránt?
2010. ápr. 13. 13:05
 15/31 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem undorítóóóóóóóóóóóóóó! Nincs elég fiatal, szép lány? Az idős nőnek is lehetne annyi esze! A fiú meg gyagya, anya komplexusos az tuti!
2010. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nekem az a véleményem, hogy hiába fogják ők együtt jól érezni magukat, azért az "utca embere" ferdén fog rájuk nézni, össze fognak súgni mögöttük, és előbb-utóbb ebből fóbiájuk lesz. Sztem lehet belőle amúgy szerelem, de ha elszáll a rózsaszín ködfelhő, akkor jönnek a hétköznapok, akkor minden más lesz.
2010. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

Lehet. Nyilván a férfi tisztában van azzal, hogy gyerekük valószínű nem lesz, de attól még lehet tartós és jó kapcsolat.

Ismeretségi körömben van néhány olyan művész, akinek a felesége ennyivel, vagy közel ennyivel idősebb és remekül megvannak. Neveket a művészeti életből nem idéznék, de utána nézhettek. Ha két ember "összeérik", kölcsönös a megbecsülés, akár a sírig is tarthat egy ilyen kapcsolat. Aki így házasodik, fütyül a tradiciókra.

2010. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%
érezzék jól magukat, ebbe senkinek semmi beleszólása, csak szerintem egy ilyen kapcsolat nem tartós. részemről én 26 vagyok és a 30-on felüli pasik érdekelnek, mert egy férfire szeretnék felnézni, én pl egy 20 évessel se kezdenék, mert szerintem ők még nagyon máshol tartanak.....de ez csak az én véleményem
2010. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%
Hosszú távon működésképtelen, de ezt a felek egészen addig nem hiszik el, míg valóban működésképtelenné válik a dolog.
2010. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
szerintem egy 30 éves férfi inkább az anyját látja egy 50 éves nőben,nem a szerelmet, ettől persze lehetnek igaznak hitt érzemei, nem felététlen mondom h hazudik, mindössze csak anyut keres, akihez odabújhat, a nőnek meg egy fiúcska kell akiről lehet gondoskodni...
2010. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!